Страхування у Львові – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Львові
вул. Володимира Великого, 50, офіс 106
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(096) 687 29 15
Представництво у Львові
вул. Княгині Ольги, 5-А
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(032)-232-85-65

Страхування у Львові

Лише страхування забезпечує надійний фінансовий захист фізичних та юридичних осіб від різних ризиків. Лише воно дає впевненість у завтрашньому дні і може допомогти при настанні критичних ситуацій. Тому рішення застрахувати своє життя, здоров'я, житло чи машину у Львові у СК VUSO буде дуже своєчасним та правильним.

Види страхування доступні в СК VUSO для мешканців Львова.

Наша компанія допомагає своїм клієнтам вирішити більшість матеріальних проблем, що виникають у них при настанні страхових випадків.

  1. Найчастіше фінансові втрати можуть виникнути під час експлуатації автомобіля. Тому дуже бажано застрахувати свою машину. Поліс ОСЦПВ буде потрібний, якщо його власник стане винуватцем ДТП. І тут страхові виплати постраждалим візьме він компанія. А це можуть бути дуже великі суми. Інакше постраждалі в аварії роками чекали б на отримання грошей, оскільки далеко не кожен автовласник може відразу виплатити компенсацію.
  2. Водіям, які проживають у Львові, також бажано купити у СК VUSO та поліс КАСКО, який повністю захищає від фінансових втрат, пов'язаних з ремонтом їхнього власного авто. За цим видом страхування компенсацію можна отримати у таких випадках: викрадення, пошкодження транспортного засобу внаслідок стихійних лих, ДТП, пожежі, виліт каміння з-під коліс, падіння різних предметів тощо.
  3. Для тих водіїв, які часто виїжджають у подорож за кордон на своєму авто, необхідно придбати «Зелену карту». Це аналог українського ОСЦПВ, призначений для компенсації третім особам, які постраждали в ДТП, якщо власник цієї страховки стане його винуватцем.
  4. Окрім автострахування, СК VUSO пропонує своїм клієнтам застрахувати своє здоров'я. Це можна зробити за двома програмами. Перша – добровільне медичне страхування, яке діє у нашій країні. Друга – туристичне страхування, що діє за кордоном. Їхня суть полягає в тому, що у разі захворювання компанія забезпечить якісну медичну допомогу. Буде компенсовано витрати на діагностику, консультацію у лікаря, лікування на стаціонарі, оплату ліків.
  5. Також СК VUSO надає можливість застрахувати нерухомість у Львові. Це необхідно зробити, тому що у разі затоплення житла сусідами при пожежі чи крадіжці всі витрати на відновлення втраченого візьме на себе страхова компанія.

Для кращого розуміння того, що можна застрахувати та як це слід зробити, потрібно звернутися за консультацією до офісу компанії у Львові. Там же допоможе вибрати оптимальну страхову послугу.

Чому страхуватися найкраще в СК VUSO

На страховому ринку України працює багато різних організацій. Але довірити свою фінансову стабільність все-таки краще VUSO.

Серед переваг страхування в цій організації можна виділити такі:

  • стабільне фінансове становище компанії, що дозволяє клієнтам не переживати щодо отримання компенсації;
  • високі позиції у рейтингах, що говорить про клієнтоорієнтованість;
  • високу якість сервісу, продуману процедуру придбання полісів онлайн, а також подання заявки на виплати;
  • можливість отримання різноманітних бонусів постійними клієнтами;
  • цілодобова інформаційна підтримка.

Звернувшись за вказаними нижче адресами або зателефонувавши до представництва у Львові, ви завжди зможете отримати кваліфіковану допомогу у виборі необхідних страхових продуктів. Також наводимо карту міста, на якій вказано маршрут, як дістатися до офісу.

вул. Княгині Ольги, 5-А, тел. (032)-232-85-65;

вул. Володимира Великого, 50 106, тел. (068) 501-24-58

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣