Страхування в Івано-Франківську – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво в Івано-Франківську
вул. Галицька, 32/12
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067)-544-94-96

Страхування в Івано-Франківську

З кожним роком у нашій країні зростає кількість людей, які страхують своє життя, здоров'я, нерухомість. Страхова культура зростає, і до такого способу фінансового захисту вдаються все більше й більше українців, у тому числі проживаючих в Івано-Франківську. Зрозуміло, що саме собою страхування не вбереже від настання якоїсь неприємності, але воно дуже добре допоможе пом'якшити наслідки.

Які види страхових послуг доступні в Івано-Франківську

Багато варіантів страхування можна оформити двома способами: онлайн або в офісі страхової компанії VUSO. Наша організація пропонує своїм клієнтам такі види полісів:

  1. ОСЦПВ. Цей вид автострахування є найпоширенішим у нашій країні. Популярність страхового договору пояснюється тим, що його наявність є обов'язковою відповідно до законодавства України. Поліс гарантує отримання компенсації третіми особами, які постраждали в ДТП, якщо його винуватцем став власник договору. Автоцивілка дозволяє їм у короткий термін отримати необхідні відновлення фінанси, а винуватцю уникнути великих грошових втрат.
  2. КАСКО. Добровільний вид страхування дозволяє максимально захистити себе від наслідків пошкодження автомобіля. Якщо машина постраждає під час стихійного лиха, падіння на неї будь-яких предметів, вильоту каміння з-під коліс, спалаху, пожежі, страхова компанія компенсує витрати на ремонт. А якщо авто буде викрадено, то СК VUSO виплатить власнику повну вартість.
  3. "Зелена карта". Якщо планується поїздка за кордон своїм авто, обов'язково потрібно буде придбати такий поліс. «Зелена карта» є аналогом нашого ОСЦПВ, вона так само допоможе компенсувати збитки потерпілим у ДТП, якщо його винуватцем виявиться власник поліса. Страхові суми за кордоном досить високі, тому не варто економити на такій страховці, щоби потім не мати великих боргів.
  4. Окрім автострахування, СК VUSO в Івано-Франківську пропонує ще застрахувати квартиру чи будинок. Захистивши своє житло, людина може почуватися спокійно: якщо з майном щось трапиться, компанія прийде на допомогу. Страховими випадками є затоплення, пожежа, крадіжка тощо.
  5. Дуже бажано застрахувати своє здоров'я. Тоді у разі захворювання, отримання травми компанія організує та сплатить необхідну діагностику, консультацію у лікаря, лікування у клініці, ліки.
  6. Отримання медичної допомоги передбачає туристична страховка. Тільки таку підтримку клієнт отримає у разі хвороби під час перебування у подорожі за кордоном. Усі знають, наскільки дорого коштує лікування за кордоном. Тому придбання поліса буде зовсім не зайвим. Маючи його на руках, турист може розраховувати на екстрену медичну допомогу.

Чому жителям Івано-Франківська варто обрати СК VUSO

Оптимальним варіантом страхового захисту є програми нашої компанії. Вони вигідно відрізняються від інших пропозицій, представлених на ринку, завдяки таким перевагам:

  • фінансова стійкість СК VUSO забезпечує надійність у виплаті компенсацій, що звільняє клієнтів від занепокоєння фінансовими ризиками;
  • високі позиції у рейтингах свідчать про надійність компанії.
  • Цілодобова інформаційна підтримка гарантує, що клієнти завжди можуть отримати необхідну допомогу.

Звернувшись за наведеними нижче контактами або зв'язавшись із представництвом в Івано-Франківську за телефоном, ви завжди зможете отримати професійну допомогу при виборі відповідних страхових продуктів. Також ми надаємо карту міста за маршрутом до нашого офісу.

вул. Галицька 32/12, тел. (067)-544-94-96

Для цієї сторінки переклад на Вашій мові відсутній


Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣