Страхування в Харкові – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Харкові
пр-т Гагаріна, 39-А
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067) 573-78-87
Представництво у Харкові
Київський район, вул. Короленка, буд. 19
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(093) 416-10-94
Представництво у Харкові № 1
61001, майдан Героїв Небесної Сотні , будинок 14/1
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(097) 575-40-32

Страхування у Харкові

Уклавши страховий договір у Харкові в СК VUSO, ви отримуєте можливість захистити себе та своїх близьких від більшості майнових та фінансових ризиків, які можуть статися. Страхування не може гарантувати, що з людиною не станеться нещасний випадок або вона не потрапить в аварію на дорозі, але допоможе подолати наслідки таких критичних ситуацій. Крім того, відшкодує витрати на ремонт техніки, на лікування, витрати, пов'язані з відповідальністю за шкоду, заподіяну третім особам.

Які види страхування доступні у Харкові

Послуги страхування, що надаються СК VUSO, включають можливість укладання страхових договорів онлайн або в одному з офісів, розташованих в Харкові. Для наших клієнтів доступні 3 види автомобільного страхування:

ОСЦПВ. Цей вид страхового договору покриває матеріальні збитки, завдані іншим учасникам дорожнього руху у разі ДТП, де винуватцем є власник страховки. Оформлення договору можливе як онлайн, так і в одному з представництв у Харкові.

КАСКО. Така добровільна страховка дарує водіям почуття безпеки за кермом. Автолюбитель може розраховувати на ремонт машини за рахунок компанії або відшкодування повної вартості транспортного засобу при його крадіжці.

"Зелена карта". Це обов'язкове страхування цивільної відповідальності автовласників, яке діє за кордоном, у країнах, що беруть участь у міжнародній системі. Компенсацію отримуватимуть особи, які постраждали від неправильних дій власника поліса.

Крім оформлення цих видів страхових договорів, у СК VUSO у Харкові можна застрахувати:

нерухомість. У такий спосіб можна уникнути значних витрат на ремонт квартири чи будинку. У разі пошкодження дорогого майна через стихійні лиха, пожежу, затоплення або крадіжки компанія відшкодує всі витрати;

здоров'я. Поліс добровільного медичного страхування покриває більшу частину витрат на лікування, консультації лікарів, перебування у стаціонарі та оплату медикаментів у межах страхової суми та сприяє збереженню фінансового благополуччя у разі хвороби.

Поліс туристичного страхування допомагає компенсувати витрати на медичне обслуговування під час подорожі до іншої країни. На підставі такого документа буде виплачено витрати на діагностику та лікування, трансфер до клініки, перебування у стаціонарі.

Чому варто звернутися до СК VUSO у Харкові

Клієнтів СК VUSO приваблює фінансова стійкість компанії та якісний сервіс. Наші представництва відкриті у всіх регіонах України, у них працюють понад 750 працівників. Серед гарантій та переваг компанії:

наявність понад 40 ліцензій на різні види страхування;

можливість оформлення договору онлайн та в офісі;

дистанційне врегулювання страхових випадків;

виплати у чітко встановлені строки;

цілодобова робота гарячої лінії.

Ви можете звернутися до наших регіональних представництв та агенцій у місті Харків за вказаними адресами та телефонами. На карті можна прокласти маршрут.

61001, майдан Героїв Небесної Сотні, 14/1, тел. (097) 575-40-32;

Київський р-н, вул. Короленка, 19, тел. (093) 416-10-94;

пр-т Гагаріна, 39а, тел. (067) 573-78-87

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣