Страхування в Дніпрі – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво у Дніпрі № 1
вул. Гоголя, 20б (оф. 65)
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(050)-534-36-06
Представництво у Дніпрі
вул. Ливарна, 15
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(056)-766-06-73

Страхування у Дніпрі

Наразі вже багатьом жителям великих міст України відомо, що вони мають реальну можливість отримати фінансовий захист у критичних ситуаціях. У цьому допоможе система страхування, зокрема, підтримка нашої страхової компанії VUSO. Заплативши невелику суму за поліс, клієнт отримує гарантії того, що у разі несподіваної події страхова компанія відшкодує збитки. Це не тільки захищає від фінансових труднощів, а й допомагає справлятися зі стресом, що виникає в таких ситуаціях.

Послуги, які пропонує СК VUSO у Дніпрі

Клієнти нашої компанії переконалися, що ми чітко виконуємо всі умови договорів та здійснюємо виплати строго у визначені терміни. СК VUSO пропонує оформити такі види страхових договорів у Дніпрі в офісі або онлайн:

ОСЦПВ є найпоширенішим видом автострахування. Він забезпечує страховий захист відповідальності водія, якщо він виявляється винуватцем у ДТП. У разі аварії, де постраждала інша сторона, компенсація сплачується страховою компанією.

КАСКО є видом страхування автомобіля, який забезпечує захист від повного спектру ризиків. Зазвичай до списку включають викрадення, незаконні дії третіх осіб, пожежі, ДТП та стихійні лиха. КАСКО ідеально доповнює автоцивілку та гарантує можливість отримання компенсації на ремонт машини власника страховки.

«Зелена карта» є міжнародним полісом цивільно-правової відповідальності водіїв. Він необхідний для перетину кордону України. Цікавість до цієї страховки проявляється у самих водіїв, оскільки вона забезпечує можливість компенсації витрат на ремонт автомобіля, пошкодженого під час ДТП.

Туристичне страхування є способом захисту для мандрівників під час їх поїздок за кордон. Застрахована особа має гарантії отримання компенсації на випадок невідкладної медичної допомоги за кордоном, організації трансферу до лікарні або повернення на батьківщину, а також покриття витрат на придбання ліків.

Медичне страхування розробляється у відповідь на попит, що збільшується, на захист у разі захворювань. Страхова компанія VUSO пропонує жителям Дніпра програми, які відшкодовують витрати на госпіталізацію та купівлю дорогих ліків. Особливо популярними стають корпоративні проекти.

Страхування нерухомості забезпечує захист для житлових приміщень, будинків та квартир, які можуть наражатися на різні ризики. Ще одним варіантом є страхування громадянської відповідальності перед третіми особами. Наприклад, перед сусідами, щоб покрити шкоду, яку може бути їм завдано.

Звернувшись до найближчого офісу компанії в Дніпрі, ви зможете вибрати відповідну програму страхування та захистити себе від непередбачених обставин.

Які переваги компанії VUSO

При порівнянні пропозицій різних страхових компаній у Дніпрі, клієнт може помітити, що СК VUSO виділяється такими перевагами, як:

оптимальні умови страхування та вигідне поєднання ціни та якості послуг, що надаються;

високий рівень обслуговування та взаємодії з клієнтами;

простота процесу оформлення договору та чіткість виплат.

Ви можете звернутися до одного з наших регіональних представництв або агентств у Дніпрі, використовуючи вказані адреси та контактні телефони. А картка вам допоможе швидко дістатися.

вул. Ливарна, 15, тел. (056)-766-06-73;

вул. Гоголя, 20б (оф. 65), тел. (050)-534-36-06

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣