0 800 503 773

loading

Автоцивілка (ОСЦПВ)

Замовляйте електронний поліс онлайн на 10% дешевше паперового!

сума по ОСЦПВ
0.00 грн.
Сума за збільшення ліміту:
0.00 грн.
Ви економите:
0.00 грн.
Підсумкова вартість 0.00 грн.
Замовляй онлайн

15 важливих питань по ОСЦПВ і відповіді на них

Не знайшли відповідь на своє питання? Звоніть на 0 800 503 773

Що таке електронний поліс?

Електронний страховий поліс (ЕСП) — єдина форма договору внутрішнього страхування ОСЦПВВНТЗ в електронному вигляді. Факт укладання ЄСП посвідчується шляхом демонстрації його електронними засобами (телефон, планшет) чи на папері. Інакше кажучи, представнику патрульної поліції такий поліс може бути пред’явлений на смартфоні або планшеті. Водночас, страхувальник може роздрукувати поліс на папері. Роздрукований ЕСП має рівну з оригіналом силу. Надання полісу страхувальнику та внесення його в Єдину базу МТСБУ відбувається одночасно.

Місце реєстрації автомобіля (ТЗ) — що це значить?

Місцем реєстрації вважають адресу реєстрації власника, яка вказана в техпаспорті. Наголошуємо на тому, що ці дані вказані саме у техпаспорті, а не в паспорті громадянина України чи прописці.

Що таке технічний асистанс?

Технічний асистанс — швидкий та професійний сервіс, який допомагає водіям у разі непередбачуваної поломки автомобіля. Ця опція передбачає організацію та покриття послуг, які потрібні для ремонту автомобіля в екстрених ситуаціях.

Як отримати технічний асистанс?

Ви автоматично отримуєте послуги технічного асистансу після оформлення електронного договору ОСЦПВ на сайті vuso.ua та відповідний документ про це.

Які переваги техасистансу від VUSO?

До послуг технічного асистансу входить організація та покриття витрат на евакуацію авто у випадку поломки або ДТП, запуск двигуна при розрядженому акумуляторі, заміну пошкодженого колеса, доставка палива для авто та аварійне відкриття дверей та багажника. Ліміт витрат для данних послуг зазначений в програмі Standart Assistance за посиланням.

Що таке "франшиза"?

Франшиза — це сума збитку, яка вираховується зі страхового відшкодування, і покривається страхувальником (клієнтом) самостійно.

Чи є у вас знижка для пенсіонерів і пільговиків?

При оформленні поліса на сайті пенсіонери і пільговики, які є власниками авто, не зможуть скористатися пільгами. Ви можете оформити поліс за повною вартістю або звернутися до найближчого наше представництво для оформлення договору із знижуючим коефіцієнтом.

За кермо моєї машини сідаю не тільки я. Чи буде страховка поширюватися на інших людей за кермом?

Так, поліс ОСЦПВ поширюється на будь-якого водія.

На який мінімальний термін я можу оформити Автоцивілку?

На сайті можна оформити договір виключно з річним терміном дії. У той же час Законом передбачена можливість виключити той період, в якому ви не плануєте експлуатацію ТЗ. Для того, щоб такі умови страхування були враховані, Вам необхідно звернутися до найближчого представництва нашої компанії

Чи є у вас знижка на безаварійний стаж водіння?

На сайті не надається знижка за безаварійність. Для того, щоб скористатися опцією «бонус-малус», яка діє в компанії, необхідно звернутися в представництво компанії та отримати індивідуальний розрахунок вартості договору.

Чому у ваших агентів поліс коштує дешевше?

СК ВУСО має широку мережу агентів, які працюють на індивідуальних умовах і можуть самостійно вирішувати, який рівень знижки надавати своїм клієнтам. Мінусом оформлення через агентів є те, що ваш поліс з'явиться в базі МТСБУ мінімум через 2,5 тижні.

Чи безпечно оформляти ОСЦПВ через ваших агентів?

Так, безпечно. Якщо у вас є сумніви в чесності агента, то перед оформленням поліса ви можете зателефонувати на гарячу лінію СК ВУСО - 0 800 503 773 - продиктувати номер бланка, який вам надасть агент, і ми перевіримо, чи закріплений бланк за нашою компанією.

Навіщо збільшувати ліміти виплат по Автоцивілці?

Часто ліміту, який складає 160 тис. грн, не вистачає для відновлення пошкодженого авто. Тому ми рекомендуємо оформити додаткове розширення страхового ліміту. У СК VUSO збільшити страховий ліміт можна від 100 тис. грн до 1 млн грн. Ви можете дізнатися про вартість розширеного ліміту на ваше авто зателефонувавши за номером 0 800 503-773 (безкоштовно).

"Наша Автоцивілка" — що це таке?

З договором "Наша Автоцивілка" ви отримуєте виплату по Автоцивілці в СК VUSO протягом 14 днів після ДТП, якщо станете постраждалою стороною. Не потрібно чекати 90 днів та хвилюватися виплатить вам чи ні чужа страхова компанія. Повну компенсацію ви отримаєте у нас, за 14 днів, без паперової тяганини та судових розглядів. Ще однією перевагою договору “Наша Автоцивілка” є виплата без урахування зношування деталей автомобіля, на відміну від стандартного поліса Автоцивілки.
Детальніше про "Нашу автоцивілку" ви можете дізнатися у менеджера по телефону 0 800 503 773 (безкоштовно).

Де я можу почитати ваші правила страхування та оферти?

Де я можу почитати ваші правила страхування та оферти? Правила страхування та публічні оферти можна знайти в розділі сайту "Звіти та ліцензії".
Правила страхування.
Публічні оферти.

Що таке система прямого врегулювання?

З 1 грудня 2016 року СК VUSO, та ще 17 страхових компаній України, бере участь у проекті прямого врегулювання Автоцивілки. Це означає, що постраждалий у ДТП клієнт СК VUSO отримає відшкодування по Автоцивільці в своїй страховій. Йому не потрібно бігати та збирати тони документів для отримання грошей від страхової компанії винуватця аварії. Цими питаннями займається СК VUSO. Клієнт отримає виплату на ремонт авто без зайвої метушні та за прискореною програмою - в 6 разів швидше, ніж раніше.

Оформити ОСЦПВ

Що таке поліс ОСЦПВ

 

Україна на законодавчому рівні прийняла рішення про те, що кожен водій повинен застрахувати свою відповідальність перед іншими автовласниками на дорогах. Тобто — придбати ОСЦПВ, або Автоцивілку. Без страховки ОСЦПВ ви маєте право водити ваше авто тільки протягом десяти діб, після у вас можуть бути серйозні проблеми.

Це означає, що при ДТП, в якому винні ви, оплачувати збиток третій стороні буде ваша страхова компанія, згідно з умовами Автоцивілки. Так, за цим полісом ви нічого не отримуєте. Тут страхується саме ваша відповідальність, а значить — ви застраховані від непередбачених збитків, які б довелося платити потерпілому водієві.

Купити ОСЦПВ можуть власники всіх (винятків немає) транспортних засобів. Ця страховка має силу тільки в межах України.

Відповідно до закону нашої країни для виплат по ОСЦПВ передбачено ліміт:

 • Він становить 160 000 гривень для кожної постраждалої третьої особи, в разі шкоди її майну.

 • Якщо ж завдано шкоди здоров'ю цієї людини, то компенсація становить до 320 000 гривень.

Договір ОСЦПВ передбачає єдиний страховий випадок — ДТП.

 

Ціна автоцивілки в Україні

 

Оформити ОСЦПВ онлайн — легко. На сайті VUSO є форма, після заповнення якої ви відразу отримуєте поліс на свою електронну адресу. ОСЦПВ набирає чинності відразу після того, як потрапляє на вашу пошту. Перед тим, як відправити свої дані та оплатити поліс, уважно перевірте інформацію, яку внесли: ваші ім'я та прізвище, марку і номер машини, контактні дані та інше.

 

ОСЦПВ калькулятор на сайті VUSO допоможе вам розрахувати вартість. Ціна залежить від декількох факторів:

 • кількість населення в місті, де оформляєте поліс;

 • типу автомобіля;

 • загального стажу водіння;

 • числа водіїв;

 • терміну дії поліса.

Пам'ятайте, що тільки надійні страхові компанії здатні забезпечити вам оптимальний рівень захисту. Вибирайте ОСЦПВ в тій фірмі, в професіоналізмі якої впевнені.

 

Назвіться, будь ласка

Сподобався наш сервіс, але термін Вашої страховки ще не закінчився?
Ми можемо заздалегідь сповістити Вас.

Введіть дані, щоб отримати поліс

ico

Лідер по швидкості врегулювання

ico

Технічний асистанс в подарунок

ico

Працюємо в системі прямого врегулювання

Як купити Автоцивілку на сайті?

Крок 1
Крок 1 Розрахуйте вартість поліса
Крок 2
Крок 2 Заповніть форму і замовте онлайн
Крок 3
Крок 3 Отримайте поліс на електронну пошту
ЗАПИТУЙ ОСЦПВ З РОЗШИРЕНИМ ЛІМІТОМ ВИПЛАТ ТА ОТРИМУЙ ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ
Варіанти оплати
 • Онлайн-оплата на vuso.ua
 • Через сервіс онлайн-платежів portmone.com
 • На представництві готівкою або карткою
 • Рахунок на оплату через банк (комісія відповідно до тарифів банку)
Підпишись і отримай подарунок

Підпишись
на розсилку та отримай
річну карту техдопомоги у
ПОДАРУНОК!

Майже готово! Перевірь свою почту і подтверди підписку