0 800 503 773

loading

Автоцивілка (ОСЦПВ)

Замовляйте електронний поліс онлайн на 10% дешевше паперового!

сума по ОСЦПВ
0.00 грн.
Сума за збільшення ліміту:
0.00 грн.
Ви економите:
0.00 грн.
Підсумкова вартість 0.00 грн.
Замовляй онлайн

12 важливих питань по ОСЦПВ і відповіді на них

Не знайшли відповідь на своє питання? Звоніть на 0 800 503-773

Що таке Електронний поліс?

Електронний страховий поліс (ЕСП) —єдина форма договору внутрішнього страхування ОСЦПВВНТЗ в електронному вигляді. Факт укладання ЄСП посвідчується шляхом демонстрації його електронними засобами (телефон, планшет) чи на папері. Інакше кажучи, представнику патрульної поліції такий поліс може бути пред’явлений на смартфоні або планшеті. Водночас, страхувальник може роздрукувати поліс на папері. Роздрукований ЕСП має рівну з оригіналом силу. Надання полісу страхувальнику та внесення його в Єдину базу МТСБУ відбувається одночасно.

Місце реєстрації автомобіля (ТЗ) - що це значить?

Місце реєстрації (проживання) власника автомобіля (ТС) - що це значить? Місцем реєстрації вважається той місто, в якому прописаний власник автомобіля. Місце реєстрації власника авто вказується в паспорті і техпаспорті, актуальна інформація завжди в паспорті власника.

Що таке "франшиза"?

Франшиза - це сума збитку, яка вираховується зі страхового відшкодування, і покривається страхувальником (клієнтом) самостійно.

Чи є у вас знижка для пенсіонерів і пільговиків?

При оформленні поліса на сайті пенсіонери і пільговики, які є власниками авто, не зможуть скористатися пільгами. Ви можете оформити поліс за повною вартістю або звернутися до найближчого наше представництво для оформлення договору із знижуючим коефіцієнтом.

За кермо моєї машини сідаю не тільки я. Чи буде страховка поширюватися на інших людей за кермом?

Так, поліс ОСЦПВ поширюється на будь-якого водія.

На який мінімальний термін я можу оформити Автоцивілку?

На сайті можна оформити договір виключно з річним терміном дії. У той же час Законом передбачена можливість виключити той період, в якому ви не плануєте експлуатацію ТЗ. Для того, щоб такі умови страхування були враховані, Вам необхідно звернутися до найближчого представництва нашої компанії

Чи є у вас знижка на безаварійний стаж водіння?

На сайті не надається знижка за безаварійність. Для того, щоб скористатися опцією «бонус-малус», яка діє в компанії, необхідно звернутися в представництво компанії та отримати індивідуальний розрахунок вартості договору.

Чому у ваших агентів поліс коштує дешевше?

СК ВУСО має широку мережу агентів, які працюють на індивідуальних умовах і можуть самостійно вирішувати, який рівень знижки надавати своїм клієнтам. Мінусом оформлення через агентів є те, що ваш поліс з'явиться в базі МТСБУ мінімум через 2,5 тижні.

Чи безпечно оформляти ОСЦПВ через ваших агентів?

Так, безпечно. Якщо у вас є сумніви в чесності агента, то перед оформленням поліса ви можете зателефонувати на гарячу лінію СК ВУСО - 0 800 503 773 - продиктувати номер бланка, який вам надасть агент, і ми перевіримо, чи закріплений бланк за нашою компанією.

Навіщо збільшувати ліміти виплат по Автоцивільці?

Сьогодні актуально розширювати ліміти відповідальності по Автоцивільці, оскільки автомобілі подорожчали та страхової виплати в 130 тис. грн. не завжди вистачає для відшкодування збитку після ДТП. СК VUSO рекомендує збільшувати суму страхового відшкодування хоча б до 260 тис.грн., щоб не доплачувати постраждалій стороні з кишені.
Ви можете дізнатися про вартість додаткової страховки на ваше авто зателефонувавши НА номер 0 800 503-773 (безкоштовно).

"Наша Автоцивілка" - що це таке?

З договором "Наша Автоцивілка" ви отримуєте виплату по Автоцивілці в СК VUSO протягом 14 днів після ДТП, якщо станете постраждалою стороною. Не потрібно чекати 90 днів та хвилюватися виплатить вам чи ні чужа страхова компанія. Повну компенсацію ви отримаєте у нас, за 14 днів, без паперової тяганини та судових розглядів. Ще однією перевагою договору “Наша Автоцивілка” є виплата без урахування зношування деталей автомобіля, на відміну від стандартного поліса Автоцивілки.
Детальніше про "Нашу автоцивілку" ви можете дізнатися у менеджера по телефону 0 800 503 773 (безкоштовно).

Де я можу почитати ваші правила страхування та оферти?

Де я можу почитати ваші правила страхування та оферти? Правила страхування та публічні оферти можна знайти в розділі сайту "Звіти та ліцензії".
Правила страхування.
Публічні оферти.

Що таке система прямого врегулювання?

З 1 грудня 2016 року СК VUSO, та ще 17 страхових компаній України, бере участь у проекті прямого врегулювання Автоцивілки. Це означає, що постраждалий у ДТП клієнт СК VUSO отримає відшкодування по Автоцивільці в своїй страховій. Йому не потрібно бігати та збирати тони документів для отримання грошей від страхової компанії винуватця аварії. Цими питаннями займається СК VUSO. Клієнт отримає виплату на ремонт авто без зайвої метушні та за прискореною програмою - в 6 разів швидше, ніж раніше.

Оформити ОСЦПВ

Дивись це відео, щоб дізнатися, що ВУСО робить зі своїми клієнтами!

 

Враховуючи зростання кількості ДТП, попит на автострахування зростає. Види страхування автотранспорту: Каско, ОСЦПВ, страхування водія і пасажирів від нещасного випадку та ДМС при ДТП.

Автоцивілка

Обов'язковий договір про страхування (ОСЦПВ) звільняє водія від відшкодування матеріальних збитків третім особам. Якщо аварія сталася з вашої провини, страхова компанія виплачує, згідно з українським законодавством, 130 000 гривень за кожен пошкоджений автомобіль і 260 000 гривень за кожного потерпілого пішохода, пасажира чи водія авто. При цьому цей договір не передбачає виплату за ушкодження здоров'я власника ОСЦПВ та пасажирів салону його транспортного засобу.

Каско

Договір про страхування автотранспорту Каско покриває механічну шкоду, завдану автомобілю внаслідок ДТП, пожежі, протизаконних дій третіх осіб та стихійних лих. Сума виплати не може перевищувати вартості транспортного засобу та додаткового обладнання, встановленого на ньому до моменту укладання договору.

Автострахування водія і пасажирів від нещасного випадку

Страхування на задні та передні місця в салоні автомобіля оформлюється окремо. Якщо договір покриває весь салон, виплати розподіляються між пасажирами. Документи для отримання виплати: заява про страховий випадок, чеки, копії українського та закордонного паспортів, копія ідентифікаційного коду і договір про страхування.

ДМС при ДТП

Згідно з умовами договору, учасникам аварії надається швидка медична допомога. Перелік документів варіюється залежно від випадку. Обов'язково надати заяву про отримання страхової виплати, копію паспорту та ідентифікаційного коду і копію страхового полісу.

Назвіться, будь ласка

Сподобався наш сервіс, але термін Вашої страховки ще не закінчився?
Ми можемо заздалегідь сповістити Вас.

Введіть дані, щоб отримати поліс

Оберіть спосіб доставки

Оберіть спосіб оплати

ico

Економія 10% при замовленні онлайн

ico

Працюємо в системі прямого врегулювання

ico

Розширення ліміту до 300 тис. грн.

Як купити Автоцивілку на сайті?

Крок 1
Крок 1 Розрахуйте вартість поліса
Крок 2
Крок 2 Заповніть форму і замовте онлайн
Крок 3
Крок 3 Отримайте поліс на електронну пошту
ЗАПИТУЙ ОСЦПВ З РОЗШИРЕНИМ ЛІМІТОМ ВИПЛАТ ТА ОТРИМУЙ ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ
Варіанти оплати
  • Онлайн-оплата на vuso.ua
  • Через сервіс онлайн-платежів portmone.com
  • На представництві готівкою або карткою
  • Рахунок на оплату через банк (комісія відповідно до тарифів банку)

Робимо сервіс краще кожного дня

разом з нашими клієнтами

Підпишись і отримай подарунок

Підпишись
на розсилку та отримай
річну карту техдопомоги у
ПОДАРУНОК!

Майже готово! Перевірь свою почту і подтверди підписку
ОСАГО бот ОСАГО бот