Питання та відповіді ✦ СК VUSO

Питання та відповіді

Страхові поліси
Страхові поліси

Електронний поліс – договір страхування, який укладається онлайн на сайті страхової компанії, після чого відправляється клієнту у pdf-форматі. Одразу після укладання, оплати та підпису поліс стає легітимним та відповідає всім вимогам Законодавства України.

Франшиза – це частина збитків, які страхова компанія не відшкодовує. Їхнє покриття на себе бере власник поліса за власні кошти. Наявність франшизи у страховці зазвичай значно знижує її вартість: чим більша сума збитків, які водій відшкодує самостійно, тим дешевшим буде страховий поліс.

Ви можете самостійно оформити страховий поліс на нашому сайті та отримати електронний поліс. За потреби ви можете приїхати до офісу СК VUSO. Для цього виберіть зі списку ваше місто, вулицю представництва та зручний для вас час у розділі "Точки продажів".

З повним переліком юридичних документів ви можете ознайомитись на сторінці "Публічна інформація".

Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання та допоможуть оформити договір. Щоб зв'язатися з представником компанії, використовуйте асистент-бот VUSO в Telegram або Viber.

Страхування – ідеальний спосіб забезпечення фінансової стабільності. СК VUSO надає весь спектр страхових послуг та гарантує швидкі виплати. Ми готові надати допомогу в будь-якій країні та в будь-який час.

Вам обов'язково потрібно повідомити компанію про настання страхового випадку. Для цього зателефонуйте за номером асистансу, який указаний в вашому договорі.

У випадку, якщо Ви втратили страховий поліс або у Вас виникли складності з дозвоном по контактним телефонам, зазначеним у договорі (полісі), то скористайтесь інструкцією:

  1. виберіть телефон країни, в якій Ви знаходитесь та зателефонуйте до Сервісної служби Асістансу;
  2. повідомте: ПІБ, місцезнаходження, місце придбання полісу, повідомте, що Ви клієнт ВУСО і втратили поліс;
  3. у разі втрати страхового полісу Асистуюча компанія організує Вам допомогу та проінструктує про подальші дії.
Автоцивілка
Автоцивілка

Електронний страховий поліс ОСЦПВ – форма договору внутрішнього страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в електронному вигляді. Такий документ ви можете пред’явити представнику поліції на смартфоні або планшеті.

В цій графі потрібно вписати назву міста, в якому зареєстрований власник авто. Інформацію про місце реєстрації власника автомобіля можна знайти в паспорті громадянина України та техпаспорті.

Франшиза – це сума збитку, яка вираховується за страхового відшкодування і покривається клієнтом самостійно.

Так, дія поліса ОСЦПВ поширюється на будь-якого водія.

На сайті такої можливості немає. Щоб скористатися опцією «бонус-малус», яка діє в компанії, необхідно звернутися в представництво компанії та отримати індивідуальний розрахунок вартості договору.

Оскільки вартість автомобілів останнім часом збільшується, відповідно і вартість їх ремонту зростає. Інколи страхової виплати в розмірі 160 тис. грн може не вистачити, тому VUSO рекомендує збільшити ліміт, щоб не витрачати власні кошти.

Це продукт дає можливість отримати виплату у VUSO протягом 14 днів після ДТП, якщо ви станете постраждалою стороною. Вам не потрібно чекати 90 днів та сподіватись на виплати від чужої страхової компанії. Розрахунок виплати здійснюють без урахування зносу деталей автомобіля.

За системою прямого врегулювання постраждалий у ДТП клієнт VUSO отримає відшкодування по ОСЦПВ у своїй страховій. Не потрібно збирати купу документів для отримання відшкодування в іншій страховій компанії – це справа VUSO. Клієнт отримає виплату на ремонт авто без зайвої метушні та за прискореною програмою – в 6 разів швидше, ніж раніше.

КАСКО
КАСКО

СК VUSO вже понад 20 років працює на українському страховому ринку. Компанія до ТОП-10 найбільших страховиків за КАСКО згідно з рейтингом журналу “Insurance Top”.

Середній показник швидкості виплат по КАСКО – 7 днів з моменту ДТП.

Ремонт автомобіля здійснюємо лише на перевірених партнерських станціях технічного обслуговування.

Так, страхування КАСКО діє як в Україні, так і за її межами.

ОСЦПВ – обов’язкове страхування, яке гарантує виплати постраждалій стороні, якщо винуватцем ДТП є ви. КАСКО – добровільне страхування, яке допоможе вам, якщо ДТП сталося не з вашої вини.

Якщо ваш автомобіль зазнав лише часткового пошкодження або інших учасників ДТП немає, то довідка з поліції не потрібна.

Головне обмеження – кермування в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. В такому випадку ми не компенсуємо вартість ремонту авто. Окрім того, СК не компенсує витрати при крадіжці або псуванні шин, дисків, номерних знаків. Пошкодження кузова внаслідок експлуатації (відколи, іржа) також не компенсується страховою.

Технічний асистанс – сервіс, що надає допомогу на дорозі у разі непередбаченої поломки автомобіля.

Зелена карта
Зелена карта

Це подарункова опція для клієнтів, які оформлюють страховку з терміном дії в 15 днів або 1 місяць. Вона гарантує вам цілодобову підтримку та безоплатні послуги перекладача, організацію допомоги в дорозі (виклик евакуатора, мобільний шиномонтаж, заміна колеса, підзарядка або доставка пального) та пошук авто на час ремонту. Оплату за отримані послуги клієнт здійснює додатково.

Ви можете вказати будь-яку з адрес: офіційну прописку в паспорті або місце фактичного проживання.

В полісі потрібно вказувати одного водія, але за кермом може знаходитись будь-хто.

Ні, "Зелену карту" можна оформити лише на автомобілі, які зареєстровані в Україні.

Ні, для таких випадків потрібно оформити КАСКО. “Зелена карта” страхує лише вашу відповідальність.

Ви можете обрати один з двох страхових полісів: перший – для поїздок до країн-учасниць системи “Зелена карта”, друга – для подорожей.

Вартість страховки змінюється залежно від типу транспортного засобу, країни відвідування та терміну дії страховки, який може коливатися від 15 днів до 1 року.

Виплату страховки здійснюють за умовами, які визначені у законодавстві країни, де сталася ДТП.

Туристичне страхування
Туристичне страхування

Так, до усіх програм VUSO входить базовий пакет страхування у випадку захворювання туриста COVID-19 під час перебування за кордоном. Також ви можете обрати розширений поліс з більшою кількістю опцій. Коронавірус не входить до списку виключень і ми проводимо його лікування згідно з умовами договору страхування.

Потрібна. При проходженні кордону представники митної служби можуть попросити надати страховий поліс туриста на час поїздки.

Можна зберегти pdf-файл страхового поліса на телефоні або планшеті, при необхідності пред'явити його на кордоні.

Цей пункт означає, що під час подорожі ви плануєте займатися активними видами спорту: дайвінгом, катанням на лижах чи сноуборді, скелелазінням, парапланеризмом та іншим. Якщо що-небудь з перерахованого входить в план вашої відпустки, будь ласка, поставте галочку навпроти пункту "Активний відпочинок".

Пакети туристичного страхування відрізняються між собою наповненням. Так, в пакеті L є франшиза 50 євро. В пакетах XL та XXL вона відсутня. У пакеті XL включена компенсація в розмірі 100 євро при втраті вашого багажу та 50 євро в разі затримки або скасування рейсу. Крім цих опцій пакет XXL включає юридичну консультацію (ліміт 500 євро) та страхове відшкодування в разі втрати документів – 100 євро. Всі пакети страхування передбачають невідкладне стоматологічне лікування з різними лімітами виплат: пакет L – 100 євро, пакет XL – 150 євро, пакет XXL – 200 євро.

Страхування від COVID-19
Страхування від COVID-19

Страхова виплата передбачена у межах від 50 000 до 200 000 гривень. Вона залежить від кількох факторів: період дії полісу, виду програми та наявності чи відсутності франшизи.

Медична страховка від COVID-19 передбачає страхові відшкодування у таких випадках: факт діагностування коронавірусу, пневмонія як ускладнення від цієї хвороби, пневмонія з реанімацією. Крім того, цей поліс страхування від COVID-19 передбачає компенсацію за повторне зараження або зараження новим штамом.

Телемедицина – це консультація лікаря онлайн у форматі відео, аудіо або чату. Завдяки цій функції нашого медичного поліса ви маєте змогу отримати своєчасну первинну медичну допомогу.

Для оформлення полісу документи не потрібні. Просто внесіть необхідні дані під час заповнення анкети онлайн.

Вам не обов'язково їхати в офіс. СК VUSO максимально полегшила процедуру вибору, оформлення, оплати та активації страховки. Усе це можна зробити онлайн на нашому сайті просто та швидко.

Оформити страхування може особа, яка досягла 18 років. Застрахованим може бути будь-який громадянин України віком до 59 років включно.

Страхування нерухомого майна
Страхування нерухомого майна

Страховка “Е-комфорт” дає можливість відшкодування збитку, отриманому внаслідок заподіяння шкоди нерухомості.

Страхування відповідальності – відшкодування збитків, заподіяних третій особі.

Цей договір діє на території України, крім зон військових конфліктів.

Сторонній вплив – збитки, завдані застрахованому майну внаслідок неправомірного перепланування / реконструкції / будівництва / ремонту сусідніх приміщень, які не належать застрахованій особі (наприклад, знесення в сусідньому приміщенні опорної стіни тощо).

Протягом 24 годин з моменту, як стало відомо про подію, повідомити про неї страхову компанію за телефоном 0 800 50 37 73, обов'язково дотримуватись рекомендацій страховика щодо подальших дій.

Франшиза – це частина збитків, що не відшкодовується страховиком.

Це проміжок часу від дати набрання чинності договору страхування, протягом якого страхове покриття за цим договором не діє.

Мінімум, на який може розраховувати застрахована особа, – пожежі (в тому числі від підпалу, вибуху, удару блискавки та їх наслідків – задимлення, сажі); вплив води (підтоплення, затоплення, зливи, прорив труб тощо).

Це особа, на яку поширюється дія страхового покриття. Такими особами є страхувальник, його близькі родичі, інші особи, які спільно з ним проживають за місцеперебуванням застрахованого майна, особи, які діють з дозволу або за дорученням страхувальника, а також будь-яка інша особа, яка на відповідній законній підставі володіє, користується, розпоряджається застрахованим майном.

Субліміт – це ліміт виплати страхового відшкодування, встановлений договором для окремої складової майна або окремого страхового ризику, визначеного цим же договором.

Медичне страхування
Медичне страхування

Ви можете розраховувати на екстрену допомогу (виїзд карети швидкої, первинний огляд, лікування критичних станів, транспортування до медичного закладу, госпіталізація, надання медикаментозного лікування), невідкладний та плановий стаціонар (консультації лікарів, операційний блок, обстеження, лікувальні процедури, перебування в палаті, реанімація тощо), амбулаторна допомога (консультації лікарів, виклик лікаря, діагностика, денний стаціонар, медикаменти).

Так, ви можете отримати кваліфіковану допомогу лікарів у будь-якій з точок обслуговування, які знаходяться поруч з вами.

Професійну допомогу ви зможете отримати у медичних закладах, визначених списком страхової компанії.

Ви можете придбати спеціальні страхові програми для дітей, віком від 0 до 3 років, та дорослих, віком від 60 до 65 років.

Страхування покриває гострі захворювання, загострення хронічних хвороб та нещасні випадки.

Страхування від невиїзду
Страхування від невиїзду

Не хвилюватись, адже VUSO поверне кошти усім, хто змушений скасувати свою мандрівку за кордон. Захворів один - виплачуємо всім!

Це реальна можливість захистити власну фінансову стабільність на випадок, якщо мандрівка за кордон не відбулась з якоїсь причини. Ми повернемо до 90% вартості туру, за кошт якої ви зможете повторно спланувати свою подорож.

Вам не обов'язково їхати в офіс. Ваш поліс буде надіслано в ваш особистий кабінет. Ви можете використовувати його з будь-якого девайсу, або видрукувати.

Це частина збитків, які клієнт покриває самостійно.

Не панікуйте. Вам варто зателефонувати у страхову компанію та повідомити про настання страхового випадку. Наш фахівець надасть інструкції про подальші дії.

Канікули UA
Канікули UA

Так, ця опція передбачена полісом страхування, тому можна не хвилюватись про це.

Покриття алкогольних ризиків передбачає випадки, коли шкода здоров’ю була завдана тоді, коли в організмі застрахованого був алкоголь.

Під час оформлення поліса варто обрати додаткову опцію “Спорт”, яка гарантує максимальний захист під час занять улюбленими екстремальними заняттями. В разі настання страхового випадку ми організуємо необхідну медичну допомогу та покриємо вартість металоконструкцій.

Видруковувати поліс не обов'язково. Можна зберегти pdf-файл страхового поліса на телефоні або планшеті.

Не панікуйте. Вам варто зателефонувати у страхову компанію та повідомити про настання страхового випадку. Наш медичний асистанс надасть інструкції про подальші дії та організує всю необхідну допомогу.

мініКАСКО (Наша автоцивілка)
мініКАСКО (Наша автоцивілка)

мініКАСКО - гарантія того, що в разі ДТП з вини іншого учасника ви гарантовано отримаєте виплату без зайвих очікувань та паперової тяганини. Ми компенсуємо вам усі збитки, аби вам не довелось чекати виплати від страхової винуватця.

VUSO - лідер за швидкістю страхових виплат. Наші клієнти отримують відшкодування збитків за 7 днів після подання всіх необхідних документів.

Наявність цього поліса унеможливлює настання ризику невиплати коштів від страхової винуватця. На жаль, в Україні є чимало недоброчесних страховиків. Однак з нами ваша фінансова стабільність буде у безпеці.

Для розрахунку вартості страхового договору враховують рік випуску транспортного засобу.

Поліс починає діяти з наступного дня після укладення і зарахування коштів.

Ми відповідально ставимось до вибору станцій ремонту автомобілів наших клієнтів. Ми співпрацюємо лише перевіреними партнерським СТО, які якісно та швидко відновлять вашу автівку.

Добровільна автоцивілка
Добровільна автоцивілка

Часом внаслідок ДТП автомобіль постраждалого отримує значні збитки, які ліміти, встановлені державою, покрити не можуть. В такому випадку вам допоможе наявність розширеного ліміту, яка дозволить не відшкодовувати втрати з власного гаманця. Однак розширення суми не є обов’язковим.

Так, ви можете обрати суму збільшення ліміту покриття на власний розсуд.

Оформлений поліс в іншого страховика не стане перепоною для укладення договору з нашою компанією.

Так, достатньо вказати це під час оформлення поліса ОСЦПВ і обрати необхідну суму збільшення ліміту.

Під час розрахунку вартості враховують обраний ліміт, параметри авто, термін дії поліса.

На сайті ви можете застрахувати лише авто, які не використовують як таксі. Однак ви можете звернутись до нашого менеджера, який надасть повну консультацію щодо цього питання.

Від 1 липня 2022 року в Україні діють так ліміти по ОСЦПВ: до 160 000 гривень на одного потерпілого за шкоду, заподіяну майну та до 320 000 гривень на одного потерпілого за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих.

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣