0 800 503 773

loading

Страховка для візи шенген

Медична страховка для Шенгенської візи — гарантія безпеки для бюджету подорожуючих

Оформлення візи для в'їзду в кожну з країн шенгенського договору вимагає підготовки певного пакета документів. Цей пакет обов'язково містить медичну страховку. Туристів засмучує вартість поліса, але коли трапляється страховий випадок, сумніви в його необхідності зникають. У такі моменти вартість страховки для Шенгену здається туристам не такою завищеною. Добре, якщо туристична поїздка принесе лише яскраві емоції та можливість розширити кругозір, але завжди залишається ризик незапланованих розходів, пов'язаних зі здоров'ям туристів, дорогими лікарськими препаратами та обслуговуванням у клініках. Під час подорожей за кордон неможливо виключити отримання травм, необхідність екстреної госпіталізації. Страхування від непередбачених ситуацій та ціна послуги виправдані, бо гарантують отримання матеріальної компенсації.

 

Медична страховка — переваги для туриста 

Практичність. Дія полісу розповсюджується на кожну з країн шенгенської зони. Страхування додаткових ризиків. Страхові компанії пропонують клієнтам можливість придбати стандартну медичну страховку для шенгенської візи та оформлювати поліс з додатковими функціями, наприклад, організацією пошуково-рятувальної операції, послугою перекладача в стаціонарі та репатріацією тіла на батьківщину. Ціна такого страхування вище, але не в порівнянні з оплатою послуг у європейських лікувальних установах. Гарантія покриття збитків. Вартість обслуговування в європейських клініках не принесе туристу зайвих витрат, бо послуги оплатить страхова компанія.

На ціну медичної страховки для Шенгенської візи впливають наступні фактори: вид відпочинку (екскурсійний, активний, екстремальний), вік туриста, додаткові опції. Оформляють поліс на весь час подорожі.

Для українських туристів, які планують подорож до зони Шенгену, страхова компанія «ВУСО» пропонує послуги з оформлення медичної страховки. Страхуємо онлайн за стандартним та індивідуальним пакетом опцій. Консультуємо у виборі додаткових опцій. Працюємо оперативно.

3 причини оформити страховку для Шенгену онлайн в СК «ВУСО»:

  • економія часу;

  • дистанційна оплата;

  • вигідна ціна поліса.

Введіть Ваші дані

перший подорожуючий

другий подорожуючий

третій подорожуючий

четвертий подорожуючий

ico

економія 10% при замовленні електронного полісу

ico

моментальний розрахунок і оформлення за
3 хвилини

ico

доставка поліса відразу на ваш e-mail

ico

медична допомога в будь-якій країні світу 24/7

Як замовити туристичну страховку на сайті?

КРОК 1
КРОК 1 Розрахуйте вартість поліса
КРОК 2
КРОК 2 Заповніть форму та замовте онлайн
КРОК 3
КРОК 3 Отримайте поліс, де вам зручно
При замовленні від 150 грн доставка безкоштовно!
Варіанти оплати
  • Онлайн-оплата на vuso.ua
  • Через сервіс онлайн-платежів portmone.com
  • Готівкою при отримання поліса
  • На представництві готівкою або карткою
  • Рахунок на оплату через банк (комісія відповідно до тарифів банку)
// Code Pixel olx