0 800 503 773

loading

Страховка для вагітних, які виїжджають за кордон

Оформлення страховки для вагітних, що виїжджають за кордон — захист мами від непередбачених обставин

Вагітність завжди пов'язана з ризиками та небезпеками, які загрожують майбутнім матерям. Бажано в цей період життя не робити тривалих і тяжких переїздів. Але якщо поїздка все одно відбудеться, вагітній жінці варто оформити туристичну страховку.

На ранніх термінах, якщо дозволяє стан здоров'я і немає медичних протипоказань, вагітні все-таки часто роблять короткі туристичні поїздки до моря чи інших природних оазисів, щоб подихати свіжим повітрям і відпочити. Туристична страховка для вагітних важлива: вона захищає майбутню маму від потенційних ризиків, що виникають в період виношування дитини, якщо такі трапляються під час ділової поїздки або при закордонній відпустці.

Що особливого в страхуванні вагітних

До моменту звернення в страхову компанію, майбутній мамі рекомендується пройти всебічне медичне обстеження. Воно підтвердить, що вагітність протікає нормально. Відхилення від норми стають причиною для відмови в оформленні страховки або підвищення ціни поліса. Ускладнення і передчасні пологи, викликані тривалим перельотом або зміною клімату, не є страховими випадками. Стандартна страховка не оплачує і діагностичні процедури. Обмеження щодо терміну. Страхування вагітних жінок, які виїжджають за кордон, рідко здійснюється на останніх тижнях вагітності. Страхові компанії мають право встановлювати часові рамки. У нашому випадку діє обмеження страховки по терміну — не більше 28 тижнів на момент закінчення страхового поліса.

Переваги звернення в страхову компанію «ВУСО»

Туристична страховка дозволяє вагітним жінкам бути спокійними за здоров'я під час подорожі. Вагітним, які мають виїжджати за межі України, компанія «ВУСО» допоможе оформити поліс з необхідним набором опцій. При страховому випадку під час перебування власниці поліса за кордоном вона отримає необхідні медичні послуги, які вписуються в рамки договору. Оператори компанії цілодобово на зв'язку. Щоб отримати допомогу, зв'яжіться з менеджером, представтеся, назвіть номер поліса і своє місцеперебування. Решту ми беремо на себе!

Введіть Ваші дані

перший подорожуючий

другий подорожуючий

третій подорожуючий

четвертий подорожуючий

ico

економія 10% при замовленні електронного полісу

ico

моментальний розрахунок і оформлення за
3 хвилини

ico

доставка поліса відразу на ваш e-mail

ico

медична допомога в будь-якій країні світу 24/7

Як замовити туристичну страховку на сайті?

КРОК 1
КРОК 1 Розрахуйте вартість поліса
КРОК 2
КРОК 2 Заповніть форму і замовте онлайн
КРОК 3
КРОК 3 Отримайте поліс на e-mail, або як вам зручно
При замовленні від 150 грн доставка безкоштовно!
Варіанти оплати
  • Онлайн-оплата на vuso.ua
  • Через сервіс онлайн-платежів portmone.com
  • Готівкою при отримання поліса
  • На представництві готівкою або карткою
  • Рахунок на оплату через банк (комісія відповідно до тарифів банку)
Підпишись і отримай подарунок

Підпишись на розсилку
і дізнайся,
як купити поліс
на 10 % дешевше.

Майже готово! Перевір свою пошту і підтвердь підписку
// Code Pixel olx