Автоцивілка — купити поліc ОСЦПВ в Україні ➢ СК VUSO

Автоцивілка (ОСЦПВ)

Сідаєте за кермо? Не забудьте про Автоцивілку від VUSO, яка забезпечить фінансову підтримку постраждалим учасникам ДТП, яка сталася з вашої вини і гарантує 100% захист вашої цивільно-правової відповідальності.

Придбати

Що покриває Автоцивілка?

Поліс покриває витрати 

за шкоду майну в розмірі до 160 тис. грн 

на одного потерпілого

Компенсація шкоди, заподіяної життю та здоров'ю, в розмірі до 320 тис. грн 

 на потерпілого

Страхова виплата потерпілим 

в розмірі до 80 тис. грн на потерпілого в разі складання "європротоколу"

Ви не забудете про автоцивілку, тому що ми вам нагадаємо! 

Вводите дату закінчення полісу – і все. Вам маякнуть, як прийде час. 

Надіслати дані

Що гарантує технічний асистанс?

Евакуація авто

Необхідно транспортувати несправний автомобіль? Телефонуйте нам – ми допоможемо!

Запуск двигуна

Низький заряд акумулятора – одна з найпоширеніших проблем, з якими стикаються водії. Однак наші фахівці у найкоротші строки вирішать це питання.

Заміна колеса

Пошкодження колеса може завдати багато клопоту. Але ви не хвилюйтесь. Наш асистанс швидко прийде на допомогу і замінить шину.

Аварійне відкриття авто

Ця опція передбачає відкриття дверцят автомобіля в разі, коли центральна система        не реагує на сигнал ключа, несправність ключа тощо.

Доставка палива

Бувають ситуації, коли водії не розраховують кількість палива і вимушено зупиняють свою поїздку. Але з нами це не проблема, адже ми організуємо доставку пального.

Інформаційна підтримка

Ми гарантуємо вам цілодобову інформаційну підтримку від кваліфікованих фахівців, які завжди готові відповісти на будь-яке запитання.

Навіщо оформлювати автоцивілку?

Автоцивілка (або ж ОСЦПВ) – обов'язковий вид страхування, який потрібен абсолютно усім власникам автомобілів. Він гарантує Вам захист відповідальності перед потерпілими учасниками ДТП, яке сталося з вашої вини. 

 Також додатково ви отримуєте опцію "Технічний асистанс", яка забезпечує додаткову автопідтримку власників поліса в непередбачуваних ситуаціях.