Автоцивілка — купити поліc ОСЦПВ в Україні ➢ СК VUSO

Автоцивілка (ОСЦПВ)

Сідаєте за кермо? Не забудьте про Автоцивілку від VUSO, яка забезпечить фінансову підтримку постраждалим учасникам ДТП, яка сталася з вашої вини і гарантує 100% захист вашої цивільно-правової відповідальності.

Придбати

Що покриває Автоцивілка?

Поліс покриває витрати 

за шкоду майну в розмірі до 160 тис. грн 

на одного потерпілого

Компенсація шкоди, заподіяної життю та здоров'ю, в розмірі до 320 тис. грн 

 на потерпілого

Страхова виплата потерпілим 

в розмірі до 80 тис. грн на потерпілого в разі складання "європротоколу"

Що гарантує технічний асистанс?

Евакуація авто

Необхідно транспортувати несправний автомобіль? Телефонуйте нам – ми допоможемо!

Запуск двигуна

Низький заряд акумулятора – одна з найпоширеніших проблем, з якими стикаються водії. Однак наші фахівці у найкоротші строки вирішать це питання.

Заміна колеса

Пошкодження колеса може завдати багато клопоту. Але ви не хвилюйтесь. Наш асистанс швидко прийде на допомогу і замінить шину.

Аварійне відкриття авто

Ця опція передбачає відкриття дверцят автомобіля в разі, коли центральна система        не реагує на сигнал ключа, несправність ключа тощо.

Доставка палива

Бувають ситуації, коли водії не розраховують кількість палива і вимушено зупиняють свою поїздку. Але з нами це не проблема, адже ми організуємо доставку пального.

Інформаційна підтримка

Ми гарантуємо вам цілодобову інформаційну підтримку від кваліфікованих фахівців, які завжди готові відповісти на будь-яке запитання.

Навіщо оформлювати автоцивілку?

Автоцивілка (або ж ОСЦПВ) – обов'язковий вид страхування, який потрібен абсолютно усім власникам автомобілів. Він гарантує Вам захист відповідальності перед потерпілими учасниками ДТП, яке сталося з вашої вини. 

 Також додатково ви отримуєте опцію "Технічний асистанс", яка забезпечує додаткову автопідтримку власників поліса в непередбачуваних ситуаціях.

Що робити у разі настання страхового випадку?

Якщо у вас стався страховий випадок, рекомендуємо відразу зателефонувати на гарячу лінію VUSO за номером 0 (800) 50 37 73 або сповістити нас через сайт, натиснувши кнопку “Страховий випадок”. Наш працівник надасть чіткі інструкції щодо подальших дій.

Зателефонувати
Надійність
VUSO має чудову репутацію, про що свідчать позитивні відгуки клієнтів
Швидкість
Врегулювання страхових випадків здійснюємо за короткі терміни
Клієнтоорієнтованість
Компанія враховує всі потреби клієнтів під час співпраці

Електронний страховий поліс ОСЦПВ – форма договору внутрішнього страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в електронному вигляді. Такий документ ви можете пред’явити представнику поліції на смартфоні або планшеті.

В цій графі потрібно вписати назву міста, в якому зареєстрований власник авто. Інформацію про місце реєстрації власника автомобіля можна знайти в паспорті громадянина України та техпаспорті.

Франшиза – це сума збитку, яка вираховується за страхового відшкодування і покривається клієнтом самостійно.

Так, поліс ОСЦПВ поширюється на будь-якого водія.

Оскільки вартість автомобілів останнім часом збільшується, відповідно і вартість їх ремонту зростає. Інколи страхової виплати в розмірі 160 тис. грн може не вистачити, тому VUSO рекомендує збільшити ліміт до 260 тис. грн, щоб не витрачати власні кошти.

Це продукт дає можливість отримати виплату у VUSO протягом 14 днів після ДТП, якщо ви станете постраждалою стороною. Вам не потрібно чекати 90 днів та сподіватись на виплати від чужої страхової компанії. Розрахунок виплати здійснюють без урахування зносу деталей автомобіля.

За системою прямого врегулювання постраждалий у ДТП клієнт VUSO отримає відшкодування по ОСЦПВ у своїй страховій. Не потрібно збирати купу документів для отримання відшкодування в іншій страховій компанії – це справа VUSO. Клієнт отримає виплату на ремонт авто без зайвої метушні та за прискореною програмою – в 6 разів швидше, ніж раніше.

Що таке поліс ОСЦПВ

 

Україна на законодавчому рівні прийняла рішення про те, що кожен водій повинен застрахувати свою відповідальність перед іншими автовласниками на дорогах. Тобто — придбати ОСЦПВ, або Автоцивілку. Без страховки ОСЦПВ ви маєте право водити ваше авто тільки протягом десяти діб, після у вас можуть бути серйозні проблеми.

Це означає, що при ДТП, в якому винні ви, оплачувати збиток третій стороні буде ваша страхова компанія, згідно з умовами Автоцивілки. Так, за цим полісом ви нічого не отримуєте. Тут страхується саме ваша відповідальність, а значить — ви застраховані від непередбачених збитків, які б довелося платити потерпілому водієві.

Купити ОСЦПВ можуть власники всіх (винятків немає) транспортних засобів. Ця страховка має силу тільки в межах України.

Відповідно до закону нашої країни для виплат по ОСЦПВ передбачено ліміт:

  • Він становить 160 000 гривень для кожної постраждалої третьої особи, в разі шкоди її майну.

  • Якщо ж завдано шкоди здоров'ю цієї людини, то компенсація становить до 320 000 гривень.

Договір ОСЦПВ передбачає єдиний страховий випадок — ДТП.

 

Ціна автоцивілки в Україні

 

Оформити ОСЦПВ онлайн — легко. На сайті VUSO є форма, після заповнення якої ви відразу отримуєте поліс на свою електронну адресу. ОСЦПВ набирає чинності відразу після того, як потрапляє на вашу пошту. Перед тим, як відправити свої дані та оплатити поліс, уважно перевірте інформацію, яку внесли: ваші ім'я та прізвище, марку і номер машини, контактні дані та інше.

 

ОСЦПВ калькулятор на сайті VUSO допоможе вам розрахувати вартість. Ціна залежить від декількох факторів:

  • кількість населення в місті, де оформляєте поліс;

  • типу автомобіля;

  • загального стажу водіння;

  • числа водіїв;

  • терміну дії поліса.

Пам'ятайте, що тільки надійні страхові компанії здатні забезпечити вам оптимальний рівень захисту. Вибирайте ОСЦПВ в тій фірмі, в професіоналізмі якої впевнені.

 

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣