Страхування в Житомирі – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Житомирі
10014, вул. Велика Бердичівська, 15/1
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(096) 456-57-27
Представництво у Житомирі
вул. Київська, 67
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067) 544-99-01

Страхування у Житомирі

Чимало мешканців Житомира вже переконалися, що при настанні непередбачених обставин може допомогти система страхування. СК VUSO пропонує своїм клієнтам оформити страхові договори, які захистять практично у будь-якій складній ситуації. Наша компанія може допомогти пом'якшити фінансові наслідки, якщо людина потрапила в аварію, захворіла або з її квартирою щось трапилося. Для того, щоб почуватися впевнено в нестабільному світі, оформляйте поліс в одному з наших офісів або онлайн.

Які послуги пропонує СК VUSO у Житомирі

На нашому сайті або в одному з регіональних представництв ви знайдете страхові програми, які охоплюють захист у різних життєвих ситуаціях. Пропонуємо дізнатися про них детальніше.

Автострахування відіграє ключову роль, якщо людина володіє автомобілем і регулярно ним користується. Поліс ОСЦПВ необхідно оформити кожному водію не лише тому, що це обов'язково в Україні, а й тому, що витрати на компенсацію збитків постраждалим у дорожніх аваріях можуть бути величезними. Страховий поліс КАСКО необхідний для того, щоб покрити всі витрати на ремонт свого автомобіля, незалежно від того, хто винен у ДТП. Крім того, такий договір допомагає відшкодувати збитки при дії стихійних лих та інших критичних ситуаціях. А захистити свою громадянську відповідальність під час поїздок за кордон авто допоможе поліс «Зелена карта». Маючи на руках таку страховку, можна уникнути серйозних фінансових витрат у разі ДТП за межами країни.

Страхування житла – важливий договір для збереження будинку чи квартири як найбільшої матеріальної цінності. Воно гарантує страхувальникам фінансовий захист, якщо пошкоджене нерухоме майно. Виплати допоможуть відновити ремонт у квартирі, якщо вона зазнала пожежі, затоплення або стався інший страховий випадок.

Медичне страхування одна із найважливіших видів страхового захисту. Хороше здоров'я — це те, що дозволяє працювати, заробляти гроші та насолоджуватися життям. Що станеться, якщо у людини розвинеться серйозне захворювання або вона потрапить в аварію, не будучи застрахованою? Він може виявитися неспроможним отримати якісну медичну допомогу або буде змушений оплачувати великі рахунки.

Розширені страхові програми, які представляє СК VUSO у Житомирі, можуть покривати:

  • профілактичні послуги;
  • невідкладну стоматологічну допомогу;
  • діагностичні обстеження;
  • оплату медикаментів.

А поліс туристичного страхування дозволить одержати медичну допомогу під час подорожі за кордоном. Таким чином можна зберегти своє здоров'я та матеріальне благополуччя.

Чому варто оформити страховку у СК VUSO

Переваги VUSO у порівнянні страхових пропозицій різних компаній у Житомирі цілком очевидні. Ми пропонуємо клієнтам оптимальні умови, забезпечуємо вигідне поєднання ціни та якості послуг.

Процес оформлення страхового договору у нас максимально спрощений та прозорий, а виплати проводяться у суворій відповідності до встановлених термінів.

Ви завжди можете звернутися до одного з наших регіональних представництв у Житомирі, скориставшись вказаною адресою та контактним номером телефону. Для вашої зручності на цій сторінці представлена карта міста, яка допоможе легко знайти наше місцезнаходження.

вул. Київська, 67, тел. (067) 544-99-01;

10014, вул. Велика Бердичівська, 15/1, тел. (096) 456-57-27

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣