0 800 503 773

loading

Відгуки «ВУСО»

18.08.2013

У сучасних умовах розвитку ринку страхування багато уваги приділяється маркетинговій стратегії орієнтації на клієнта, тому все більш важливу роль відіграють відгуки клієнтів про роботу компанії.

Для страхової компанії «ВУСО» думка клієнтів, їх відгуки, побажання важливі, тому для підвищення оперативності та ефективності відповідей СК «ВУСО» на звернення клієнтів ми створили спеціальний напрям з контролю обслуговування клієнтів, яке проводить моніторинг відгуків про СК «ВУСО» на офіційному сайті vuso.ua. Тепер, коли клієнт залишає відгуки про роботу, свої побажання або вимоги на сайті vuso.ua , ми даємо докладну відповідь на його питання протягом 24 годин і максимально сприяємо в прискоренні вирішення питання для клієнтів. Залишаючи відгуки про «ВУСО» на сайті клієнти економлять свій час, залишити відгук займе всього кілька хвилин і немає необхідності куди-­небудь йти, щоб отримати відповіді на свої питання. Для того, щоб залишити відгук про «ВУСО» досить на головній сторінці офіційного сайту в розділі КОНТАКТИ перейти на вкладку ЗАЛИШИТИ ВІДГУК та залишити питання, що вас турубує.

Створення спеціального напряму з контролю якості обслуговування клієнтів говорить про те, що думка клієнта дійсно дуже важлива для компанії, ми розуміємо, що відгуки про роботу СК «ВУСО» це реальна оцінка роботи компанії.

Дізнатись про вартість договору страхування