0 800 503 773

loading

Купити ОСЦПВ

11.03.2014

Навіщо купувати ОСЦПВ?

 1. Це обов'язково за законом. Страхування ОСЦПВ є обов'язковим видом страхування відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», тому поліс ОСЦПВ, який забезпечує вашу відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху, необхідний Вам за законом.
 2. Щоб не платити в разі ДТП зі своєї кишені. Кожен власник транспортного засобу набуває страховий поліс ОСЦПВ (автоцивілки) для того, щоб захистити себе від фінансових втрат у разі ДТП з вашої вини.

Як правильно вибрати поліс ОСЦПВ?

 Для того щоб вибрати поліс ОСЦПВ (автоцивілки) правильно, необхідно звернути увагу на наступні аспекти:

 1. Наявність ліцензії національної комісії з регулювання фінансових послуг. Важливо звернути увагу, щоб вона не була прострочена або відкликана і перевірити, немає чи ще яких-небудь порушень.
 2. Досвід роботи страхової компанії. Скільки років компанія працює на українському ринку обов'язкового страхування ОСЦПВ - чим довше досвід роботи, тим вищий рівень надійності.
 3. Наявність фінансової звітності на сайті компанії. Успішні страхові компанії не приховують свою фінансову звітність, а навпаки, надають її у відкритому доступі.
 4. Активність страхової компанії. Надійні компанії, займають активну позицію в житті країни, суспільства, є активним гравцем страхового ринку, вони завжди на слуху, завжди нагадують про себе.
 5. Подивитися офіційні рейтинги страхових компаній на страховому продукту ОСЦПВ, у рейтингових виданнях.

Де купити ОСЦПВ?

Придбати поліс ОСЦПВ Ви можете як в інтернеті, так і в регіональних представництвах страхової компанії.

В інтернеті Ви можете придбати ОСЦПВ (автоцивілку) в інтернет-магазинах страхових компаній, безпосередньо у компанії, яка надає вам страховий захист, всього за 5-7 хвилин, не виходячи з дому і отримати страховку в зручний для вас час. Розрахувати та замовити поліс ОСЦПВонлайн Ви можете тут.

У регіональних представництвах Ви можете придбати ОСЦПВ, під'їхавши в найближчий до Вас офіс страхової компанії і оформивши поліс ОСЦПВ протягом години. Знайти найближчий до вас регіональне представництво ви можете тут.

Має право ДАІ вимагати пред'явлення поліса ОСЦВП?

Співробітники ДАІ мають право вимагати у вас пред'явлення поліса ОСЦПВ (автоцивілки) у трьох наступних випадках:

 1. У разі складення на вас протоколу про адміністративне порушення;
 2. У разі оформлення ДТП;
 3. У разі створення аварійної обстановки.

Як свідчить, п.13.1.8 Інструкції з питань діяльності ДПС, співробітник ДАІ має право зупинити транспортний засіб для перевірки документів. Також у п.7.3 і 14.7 цієї інструкції зазначено, що даішник має право попросити у вас пред'явити поліс цивільної відповідальності (ОСЦПВ). У Законі про міліцію сказано, що цілеспрямовано зупиняти авто для перевірки документів правоохоронці можуть лише при проведенні цільових заходів (операції, відпрацювання оперативних планів).

Дізнатись про вартість договору страхування