0 800 503 773

loading

Піклуватися про себе та свою сім'ю з СК VUSO — це просто

20.11.2020

Компанія VUSO подбала про своїх клієнтів і створила продукт "Турбота", який передбачає виплату по 20-ти найпоширенішим захворюванням.

Клієнт самостійно може прийняти рішення, де і в якій клініці проходити лікування. І вже по його закінченню, або амбулаторного, або стаціонарного, отримати компенсацію у фіксованій сумі, згідно з таблицею виплат (додаток у договорі).

Поліс "Турбота" орієнтований на сім'ю, бо ми включили в нього захворювання, які часто зустрічаються й у дорослих, і у дітей. У списку страхових випадків представлені хвороби, які, швидше за все, були у кожної людини хоча б раз у житті. Наприклад, при кон'юнктивіті фіксована виплата становить 2500 гривень. В "Турботу" ми також включили опіки (незалежно від ступеня). За цей випадок виплата становить 7500 гривень.

Процедура врегулювання — досить проста. Ми постаралися, щоб нашим клієнтам швидко і якісно була надана допомога і компенсація. Слід тільки повідомити страхову компанію про те, що захворіли, а після відправити документи по Вашому лікуванню на зазначену в договорі пошту.

Компенсація проводиться протягом 15 днів з моменту отримання заяви про страховий випадок і всіх необхідних довідок. При позитивному вирішенні Ви отримаєте виплату протягом трьох робочих днів.

Турбота про себе і близьких — кращий подарунок Вам і Вашій родині!

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування