0 800 503 773

loading

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «VUSO» повідомляє про призначення нового керівництва

23.04.2018

10 квітня 2018 року сформується Правління ЧАТ «СК« ВУСО ».

Андрій Артюхов на посту Голови Правління страхової компанії продовжить реалізацію стратегії компанії. Працює в компанії з 2003 року.

На посаду заступника Голови Правління по продажах призначається Ольга Кабанець і, на посаду заступника Голови Правління з операційної діяльності Ярослава Гончарука.

Ольга Кабанець працює в компанії «ВУСО» з 2008 року. Раніше очолювала департамент регіонального розвитку.

Ярослав Гончарук протягом 4 років займав посаду керівника мережевих продажів компанії «ВУСО», де його робота була пов'язана з участю у розробці та реалізації мережевих продажів страхових продуктів компанії.

Інформація про ЧАТ "СК "VUSO"

 Страхова компанія "VUSO" є провідною компанією страхового ринку України, надає послуги страхування із 26 видів. З них 8 - обов'язкових і 18 - добровільних видів страхування. Зареєстрована в 2001 році. Її регіональна мережа налічує 30 представництв і відділень, розташованих в усіх обласних центрах і більшості великих населених пунктів України.

За підсумками роботи в 2017 році визнана першою на ринку туристичного страхування (добровільного страхування медичних витрат) і отримала почесне звання "Страховик Онлайн" в рейтингу "Фінансовий Оскар".

Дізнатись про вартість договору страхування