Страхування в Запоріжжі – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво у Запоріжжі
б-р Шевченка, 12
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067)-544-94-95

Страхування у Запоріжжі

Страхування в Україні стає дедалі популярнішим. Різні страхові програми, які пропонує компанія VUSO у Запоріжжі, дозволяють отримати фінансову компенсацію. Втрати можуть бути спричинені різними подіями: нещасними випадками, захворюваннями, пожежами, природними чи техногенними катастрофами, дорожніми аваріями.

У яких випадках допоможе СК VUSO

Будь-який мешканець міста Запоріжжя має можливість застрахувати себе та вибрати страхову програму на сайті онлайн чи в одному з наших регіональних представництв. Поліси, пропоновані нашою компанією, охоплюють різні ситуації, при виникненні яких потрібна фінансова підтримка.

Оформивши поліс медичного страхування, людина може розраховувати на оплату консультацій лікарів, перебування в клініці, придбання медикаментів. Якщо буде потрібна невідкладна допомога, то всі витрати на лікування та відновлення також візьме на себе страховик.

За законом, купівля поліса ОСЦПВ є обов'язковою в Україні. Такий документ забезпечує виплату компенсації третім особам, якщо власник страховки винен у аварії на дорозі та постраждали люди. Серед інших видів автострахування, що їх пропонує СК «ВУСО», — КАСКО та «Зелена карта». Поліс КАСКО допоможе у всіх критичних ситуаціях, які можуть статися з автомобілем. А при угоні чи знищенні транспортного засобу автолюбитель отримає компенсацію у розмірі повної вартості авто, зазначеної в договорі. "Зелена карта" діє аналогічно автоцивілки. Тільки вона відрізняється тим, що є актуальною за кордоном — на території інших держав.

Страхування житла захищає страхувальника від багатьох непередбачуваних подій: пожежі, крадіжки зі зломом, стихійні лиха. Компанія-страховик виплатить компенсацію на ремонт квартири чи будинку, відновлення іншого майна у разі настання страхового випадку.

Програми туристичного страхування пропонують підтримку, якщо людина захворіла під час подорожі за кордон. Представники страховика допоможуть знайти клініку, запишуть на консультацію до лікаря, організують швидку приїзд. Крім того, всі витрати на лікування будуть сплачені.

Чому можна довіряти СК VUSO

Компанія «ВУСО» у своїй роботі дотримується високих стандартів обслуговування клієнтів та відрізняється фінансовою стійкістю.

Клієнти, які проживають у Запоріжжі, відзначають такі позитивні особливості страхових послуг, що надаються у СК «ВУСО»:

  • можливість вибору зручного способу оформлення страхових договорів, будь то онлайн на сайті або в одному з представництв чи офісів;
  • проста процедура надання необхідних документів при врегулюванні страхових випадків, що забезпечує швидке вирішення питань;
  • дотримання чітко встановлених строків для виплат страхових компенсацій, що гарантує надійність та оперативність;
  • цілодобова робота телефонів гарячої лінії. Люди мають можливість отримати необхідну інформацію та підтримку у будь-який час доби.

Головна мета СК VUSO – забезпечити надійний та зручний страховий захист. Для зв'язку з нашою компанією у Запоріжжі ви можете скористатися адресами та номерами телефонів. Для отримання детальної інформації про розташування зверніться до мапи.

б-р Шевченка, 12, тел. (067)-544-94-95

Для цієї сторінки переклад на Вашій мові відсутній


Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣