Страхування у Вінниці – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво у Вінниці № 1
21050, вул. Архітектора Артинова, 12
з 9:00 до 18:00, вихідні – субота, неділя
(067) 259-12-71
Представництво у Вінниці
вул. Зодчих, 7
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
drozdik.a@vuso.ua (067) 612-04-19

Страхування у Вінниці

У світі страхування грає життєво важливу роль захисту фізичних і юридичних від різних ризиків. Воно допомагає людям відчути себе більш впевнено та отримати реальні фінансові гарантії при настанні критичних ситуацій. Рішення застрахувати свій автомобіль чи нерухомість у Вінниці у компанії VUSO є точним та своєчасним.

Які види страхування пропонує СК «ВУСО» у Вінниці

Ми допомагаємо вирішити більшість фінансових проблем наших клієнтів, які виникли внаслідок страхових випадків.

Найбільше неприємностей стається на дорогах. При аваріях може допомогти страховий договір ОСЦПВ. За умовами полісу водій, який є винуватцем ДТП, звільняється від обов'язку сплачувати за ремонт автомобіля постраждалої сторони. Натомість усі витрати відшкодовуються страховою компанією. Перевага цієї ситуації очевидно: постраждалий гарантовано отримує компенсацію, а винуватець зберігає свої кошти.

Автомобілістам, які мешкають у Вінниці, буде корисно оформити договір КАСКО у СК «ВУСО». Цей вид добровільного автострахування дозволяє повністю забезпечити захист своєї машини від усіх ризиків. Страховими випадками вважаються викрадення автомобіля, крадіжка окремих деталей, пошкодження на дорозі, включаючи ситуації під час ДТП, навіть якщо власник полісу несе відповідальність за аварію, пожежі, затоплення та інші стихійні лиха.

Плануючи подорож за кордон своїм авто, жителі Вінниці можуть оформити в СК VUSO поліс «Зелена карта». Суть такого договору полягає в тому, що страхова компанія компенсує збитки, отримані постраждалою стороною внаслідок ДТП, що трапився в чужій країні. Це аналог українського ОСЦПВ.

Захистити своє здоров'я та отримати компенсацію на лікування можна за допомогою двох типів договорів. Для підтримки в Україні варто вибрати поліс добровільного медичного страхування, а якщо в планах поїздка за кордон і перебування в чужій країні, то знадобиться туристична страховка. Суть цих страхових послуг полягає в тому, щоб підтримати страхувальників та дозволити їм отримати якісну медичну допомогу. Зокрема, буде компенсовано витрати на консультацію лікаря, оплату медикаментів, перебування у стаціонарі.

Крім того, СК VUSO пропонує застрахувати нерухомість у Вінниці. Такий договір є гарантією того, що у разі пошкодження майна компанія виплатить компенсацію на його відновлення. Страховими випадками вважаються пожежа, затоплення, коротке замикання у мережі, крадіжка та інші критичні ситуації.

Звернувшись до офісу нашої компанії у Вінниці, ви зможете підібрати найбільш вигідну для себе страхову програму.

Чому варто вибрати компанію «ВУСО»?

Найголовнішими перевагами для клієнтів є:

фінансова стабільність нашої організації, що підтверджено високими позиціями у рейтингах;

висока якість сервісу, зручний формат придбання полісу онлайн та подання заявки на виплати;

знижки та додаткові бонуси для постійних клієнтів;

цілодобова інформаційна підтримка.

Ви можете звернутися до наших представництв у місті Вінниця за вказаними адресами або зв'язатися зі спеціалістами за телефонами. Як дістатися, дивіться на карті.

вул. Зодчих, 8, тел. (067) 612-04-19;

вул. Архітектора Артинова, 12, тел. (067) 259-12-71

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣