Страхування в Ужгороді – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво в Ужгороді
вул. Митна, 23
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(050)-035-01-11

Страхування в Ужгороді

Страховий ринок України має великий потенціал, саме тому громадянам нашої країни варто задуматися про необхідність забезпечення фінансового захисту для себе та членів своєї сім'ї. Страхування дозволяє отримати грошову допомогу при настанні страхового випадку: через травму, аварію, при втраті майна та в багатьох інших ситуаціях. Оформлення страховки у СК VUSO в Ужгороді є чудовою нагодою захистити свій добробут.

Які існують види страхування здоров'я в Ужгороді

Для тих, хто виїхав за межі нашого міста та країни загалом актуальне туристичне страхування. За кордоном надаються якісні медичні послуги, але їхня вартість висока. Оформивши туристичну страховку, людина отримує доступ до цілодобової інформаційної підтримки від страхової компанії та можливість безкоштовного медичного обслуговування під час подорожі. Поліс може включати різні види ризиків та покрити практично всі витрати на лікування. Наша страхова компанія пропонує готові програми з фіксованими списками ризиків та цінами, але їх також можна доповнити з огляду на особливості поїздки (наприклад, заняття екстремальними видами спорту).

Якісні медичні послуги, включаючи діагностику, лікування та придбання ліків можуть бути дорогими, причому навіть в Україні. Раптова хвороба може призвести до тимчасової втрати працездатності та фінансових труднощів. Медична страховка дозволяє компенсувати такі витрати. Заощаджувати на такому полісі небажано. Якщо страховик пропонує варіант із великим списком ризиків та нульовою франшизою, варто розглянути можливість застрахувати своє здоров'я за такою програмою.

Страховий захист для автомобілістів та власників нерухомості в Україні.

По-перше, це обов'язкове страхування цивільної відповідальності (ОСЦПВ). Воно компенсує збитки третім особам при ДТП, включаючи витрати на ремонт автомобіля, а також лікування. Покриття по ОСАЦВ можна збільшити, доповнивши його добровільним автострахуванням. Такий поліс дозволяє отримати компенсацію до 1 млн. грн.

При виїзді за кордон власним автомобілем обов'язкова «Зелена карта». Вона має таку саму силу, як і ОСЦПВ, але діє за межами України. Відсутність такої страховки може стати причиною відмови у в'їзді до країни, де є актуальною дана програма. Вартість «Зеленої карти» можна дізнатися самостійно на нашому сайті.

КАСКО – це добровільне страхування автотранспорту від пошкоджень та угону. У разі настання страхового випадку за цим видом договору виплати отримує власник поліса, а не сторона, яка постраждала в ДТП.

КАСКО забезпечує захист від різних ризиків:

  • крадіжки;
  • стихійних лих;
  • ДТП;
  • пожежі;
  • протиправних дій третіх осіб

Страхування нерухомості надає можливість застрахувати свій будинок чи квартиру від пожежі, затоплення, вибуху газу, удару блискавки, пограбування. Експрес-програми страхування дозволяють придбати поліс навіть на житло, що орендується, і можуть бути оформлені онлайн всього за 5 хвилин без відвідування офісу.

У чому переваги СК «ВУСО» для мешканців Ужгорода

Умови страхування, які пропонує наша компанія у Ужгороді, є оптимальними. Ми стежимо за розумним поєднанням ціни та якості послуг.

Процес оформлення страхового договору максимально простий і прозорий, а виплати здійснюються у суворій відповідності до встановлених термінів.

Ви завжди можете звернутися до одного з наших регіональних представництв в Ужгороді, скориставшись вказаною адресою та контактним телефоном. Для вашої зручності також доступна карта із зазначенням маршруту.

вул. Митна, 23, тел. (050)-035-01-11

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣