Страхування в Тернополі – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Тернополі
вул. Старий Поділ, 51
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067) 350-11-85
Центр агентських продажів у Тернополі
46025, вул.Родини Барвінських, буд. 6
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(050) 413-89-64
Представництво у Тернополі
вул. Старий Поділ, 25
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
melykh.i@vuso.ua (067)-623-54-55

Страхування у Тернополі

Страховий поліс від нашої компанії є гарантією своєчасного вирішення всіх проблем, пов'язаних із втратою майна чи здоров'ям. Ми надаємо можливість оформити договір страхування онлайн чи в одному з офісів у Тернополі. Якщо ви вирішили застрахувати свій автомобіль, будинок або квартиру у нас, ви почуватиметеся впевненіше надалі.

Основні страхові послуги, які надає СК VUSO у Тернополі

  1. Найчастіше люди намагаються оформити страховку на авто. Найбільш затребуваною послугою в автострахування є ОСЦПВ. Але можна сказати, що такий поліс не просто популярний, а обов'язковий для оформлення. Водіїв без ОСЦПВ можуть оштрафувати, навіть якщо зупинка викликана незначним порушенням. Без цієї страховки автовласник перебуває у дуже вразливому становищі при аваріях. Автоцивілка дозволяє відшкодувати всі витрати для постраждалих під час ДТП.
  2. КАСКО - це повне страхування автомобіля від усіх видів збитків. Зараз, коли машини дорожчі коштують і є більш технологічними, КАСКО набувають набагато частіше. Такий договір робить автомобіль безпечним фінансовим вкладенням, оскільки він покриває витрати на ремонт після ДТП, стихійного лиха, пожежі та випадкового пошкодження. Основна відмінність між КАСКО та ОСАЦВ полягає в повному захисті авто власника поліса. Слід також зазначити, що стає все більш популярною послуга «неповного» КАСКО, яка захищає лише деякі ризики.
  3. Страхування туристів є обов'язковим для тих, хто вирушає в подорож за кордон. У більшості країн Євросоюзу потрібно, щоб страховка покривала потенційні витрати на лікування. Мінімальна сума становить 30 тисяч євро, і вона забезпечує відшкодування таких витрат. У наш час купити такий поліс дуже легко: можна оформити страховку навіть в аеропорту перед вильотом, але краще подбати про це заздалегідь.
  4. Грін карта ("Зелена карта") - це обов'язкове страхування для тих, хто планує подорожувати автомобілем. Ви можете оформити таку страховку на період від двох тижнів до року і вартість залежатиме від обраного терміну.
  5. Страхування нерухомості - це чудовий спосіб захистити від випадковостей свої цінні активи, які були нажиті важкою працею. На підставі такого договору буде відшкодовано збитки від пожежі, повені, витоку газу, проблем з опаленням, електрикою, а також бур, ураганів, зсувів, землетрусів, дій зловмисників. Навіть у такому благополучному місті, як Тернопіль, залишається ризик випадкових подій, тож захист нерухомості – це гарна ідея.

У багатьох країнах світу медичне страхування гарантує доступ до якісного лікування. В Україні такі страховки поки що не надто поширені, але популярністю користуються корпоративні страхові програми.

Чому варто застрахуватися в СК «ВУСО» мешканцям Тернополя

Наша компанія особливо стежить за тим, щоб клієнти були задоволені послугами, тому у нас дуже хороший показник швидкості виплат за страховими договорами. Ми маємо високий рейтинг на профільних ресурсах в Україні та прагнемо бути ближчими до наших клієнтів, допомагати їм у складних життєвих ситуаціях.

Ми гарантуємо доступність наших консультантів цілодобово, щоб ви могли отримати необхідну інформацію у будь-який час.

Звертайтесь у наші агенції та представництва у Тернополі, використовуючи вказані адреси та телефони. Крім того, ми даємо можливість визначити зручний маршрут до нашого офісу, який легко знайти на карті.

вул. Старий Поділ, 51, тел. (067) 350-11-85;

46025, вул. Сім'ї Барвінських, 6, тел. (050) 413-89-64;

вул. Танцюрова, 25, тел. (067)-623-54-55

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣