Страхування у Рівному – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво у Рівному
33000, вулиця Княгині Ольги, буд. 5, оф.320
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(050) 381-78-27

Страхування у Рівному

Страхування — це взаємодія між страховою компанією та юридичною (або фізичною) особою, спрямованою на забезпечення захисту матеріальних інтересів внаслідок настання страхового випадку. Компенсація збитків клієнту здійснюється шляхом грошового фонду, сформованого страховою організацією на основі внесків.

Простіше кажучи, страхування — це процес, в якому людина оформляє договір з компанією, а в разі настання критичного випадку отримує компенсацію за ймовірну шкоду. Існує безліч видів страхування, що охоплюють ризики, пов'язані як з життям та здоров'ям людини, так і з майновими правами чи фінансовими активами. Проживаючи у місті Рівне, ви можете скористатись послугами нашої страхової компанії VUSO

Види страхування у Рівному від СК «ВУСО»

Найпоширенішими формами страхування для приватних осіб є:

  • автострахування. Цей вид страхового захисту пов'язаний з ризиками керування транспортним засобом. Серед пропозицій від нашої компанії водіям рекомендуємо звернути увагу на два основні типи: обов'язкове страхування (ОСЦПВ) та добровільне (КАСКО). У разі ОСАЦВ компенсація виплачується постраждалим учасникам ДТП, тоді як КАСКО забезпечує відшкодування збитків самому власнику поліса. Також існує «Зелена карта», надає страховий захист відповідальності водіїв, які виїжджають на своєму автомобілі за кордон;

  • добровільна медична страховка. Охоплює ризики, пов'язані з можливими захворюваннями людини. Такий поліс включає витрати на лікування різних хвороб. Крім того, існує великий перелік медичних послуг, які можна сплатити коштом страхової компанії;

  • страхування туристів. Є невіддільною угодою для тих, хто здійснює подорожі за кордон. Насамперед такий поліс покриває медичні витрати. Розширені програми включають юридичну допомогу, компенсацію при затримці рейсу, втраті багажу тощо.

Також компанія VUSO надає можливість страхування нерухомості у місті Рівному. Це важливо, оскільки у разі затоплення сусідського житла, пожежі чи крадіжки усі витрати на відновлення будуть покриті страховою компанією.

Для більш детального розуміння того, що саме можна застрахувати і як це краще зробити, рекомендується звернутися за консультацією до офісу компанії в Рівному, там вам допоможуть вибрати оптимальне страхове обслуговування.

Чому варто вибрати страхування в СК ВУСО

На українському страховому ринку функціонує безліч організацій, але для забезпечення своєї фінансової стабільності найкраще вибрати VUSO.

Серед переваг страхування у нас ми виділимо такі:

  • стабільне фінансове становище компанії, що забезпечує клієнтам впевненість у своєму добробуті;

  • високі позиції у рейтингах, що свідчать про клієнтоорієнтованість СК «ВУСО»;

  • висока якість обслуговування;

  • чітко продумані процедури онлайн-оформлення полісів та подання заявок на виплати;

  • можливість одержання різноманітних бонусів для постійних клієнтів;

  • цілодобова інформаційна підтримка.

Звернувшись за зазначеними адресами або зателефонувавши до представництва у Рівному за телефоном, ви завжди можете отримати кваліфіковану допомогу при виборі необхідних страхових продуктів. Нижче надана карта міста з вказівкою маршруту до офісу.

33000, вул. Княгині Ольги, буд. 5, оф. 320, тел. (050) 381-78-27

Для цієї сторінки переклад на Вашій мові відсутній


Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣