Страхування в Полтаві – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Полтаві
вул.Стрітенська, буд 38-А
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067) 968-03-42
Представництво у Полтаві
вул. Європейська, 113
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(097)-375-00-75

Страхування у Полтаві

Поліс страхування в Полтаві від СК VUSO є сучасним рішенням широкого спектру потенційних проблем, які можуть виникнути. Наші послуги дозволять вам спокійно зустріти майбутнє, оскільки ви, ваші близькі, рухоме та нерухоме майно будуть під надійним захистом. Незалежно від того, чи потрібно вам застрахувати своє здоров'я, автомобіль чи нерухомість, з СК VUSO, ви можете легко та швидко оформити необхідну страховку в Полтаві в офісі компанії чи онлайн.

Варіанти страхових полісів від СК VUSO

Страхова компанія VUSO активно працює у Полтаві, надаючи мешканцям повний спектр страхових послуг. Наше портфоліо включає як традиційні, так і унікальні продукти, які не мають аналогів у цій галузі:

  • туристична страховка. Якщо ви готуєтеся до подорожі, немає нічого раціональнішого, ніж оформлення такого договору. У разі непередбачених проблем зі здоров'ям, ви можете розраховувати на цілодобову підтримку від СК «ВУСО». Ми пропонуємо різні види страхування для туристів, включаючи поїздки Україною та за кордон;
  • Добровільне медичне страхування (ДМС). Це чудовий спосіб підвищити рівень лояльності серед співробітників та зробити компанію більш привабливою для потенційних кандидатів. Медичне страхування надає можливість компенсації витрат на обслуговування у профільних клініках, що може бути корисним у будь-який момент;
  • автострахування. Страхування автотранспорту в Україні включає КАСКО і ОСАЦВ — надійні способи повністю захистити автомобіль і автовласника від різних ризиків. На нашому сайті ви можете подати заявку на оформлення договору онлайн та отримати його на електронну пошту;
  • "Зелена карта". Це страховий поліс, обов'язковий для власників автомобілів, які виїжджають за кордон. У разі неправильних дій такого водія компенсація надається особам, які постраждали від цього. Система забезпечує захист та безпеку на дорогах у різних країнах світу;
  • страхування майна. Наші поліси надають вам та вашим близьким фінансову підтримку при нещасних випадках, що сталися у квартирі або в будинку, щоб ви не опинилися у скрутній ситуації.

Страхова компанія VUSO надає понад 40 різних страхових продуктів. Вибирайте відповідний для вас і зробіть своє життя більш комфортним та захищеним.

Переваги компанії VUSO

При порівнянні страхових пропозицій різних компаній у місті Полтава можна відзначити, що СК VUSO має такі переваги:

  • клієнтам пропонуються оптимальні умови страхування, забезпечується вигідне поєднання ціни та якості послуг;
  • процес оформлення страхового договору максимально спрощений та прозорий, а виплати здійснюються у суворій відповідності до встановлених термінів.

Ви завжди можете звернутися до одного з наших регіональних представництв у Полтаві, скориставшись вказаною адресою та контактним телефоном. Карта допоможе вам дістатися.

вул. Європейська, 113, тел. (097)-375-00-75;

вул. Стрітенська, д. 38-А, тел. (067) 968-03-42

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣