Страхування в Одесі – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво в Одесі
вул. Університетська, 15
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(048)-780-92-72

Страхування в Одесі

У наш час, коли навколо багато різних складнощів та невизначених ситуацій, працює система захисту людини від настання ймовірних проблем, які потребують великих фінансових витрат. Це страхування. Компанія VUSO пропонує мешканцям Одеси застрахувати своє здоров'я чи майно від усіляких проблем. З нами ви почуватиметеся впевнено та безпечно. Звернувшись до одного з офісів у місті або пошукавши інформацію онлайн на нашому сайті, ви зможете вибрати відповідну програму.

Які страхові послуги пропонує СК VUSO в Одесі.

Найбільш популярними програмами є автострахування, страховий захист здоров'я та нерухомості.

В галузі автомобільного страхування можна виділити два основні види: обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласника (ОСЦПВ) та добровільне КАСКО. При КАСКО страхується автомобіль власника страховки, а страхові ризики охоплюють викрадення, пошкодження внаслідок аварії, крадіжку, вплив стихійних лих та втручання третіх осіб. Основна мета КАСКО – забезпечити захист транспортного засобу у різноманітних ситуаціях.

Особливості ОСЦПВ полягають у тому, що воно спрямоване на покриття відповідальності водія за шкоду, заподіяну іншим учасникам дорожнього руху, а також за шкоду, завдану здоров'ю та життю пасажирів.

"Зелена карта" (Green Card) є обов'язковою формою автострахування, що діє за межами України. Вона є страхуванням цивільної відповідальності автолюбителя за кордоном, аналогічна внутрішньому ОСЦПВ. Такий поліс створений забезпечити захист та компенсацію збитків, заподіяних іншим учасникам дорожнього руху в країнах-учасницях системи Green Card.

Добровільне медичне страхування (ДМС) охоплює ризики, пов'язані із здоров'ям застрахованої особи. Програми ДМС можуть бути як індивідуальними, так і корпоративними компаніями, що надаються своєму персоналу. Пакети від СК VUSO включають невідкладну медичну допомогу, лікування в стаціонарі, амбулаторні консультації, оплату медикаментів та багато іншого. У більш широкі програми ДМС можуть бути включені послуги стоматології, фізіотерапії, вакцинації.

Страхування нерухомості спрямоване на захист майнових інтересів страхувальника. До переліку предметів страхування можуть входити квартири, будинки, гаражі, а також незавершене будівництво. Страхові ризики можуть включати збитки від пожеж, аварій водопроводу, каналізації, пошкодження електроприладів та багато інших.

Туристичне страхування забезпечує захист здоров'я людей під час подорожей за кордон. Розширений поліс може включати ризики, пов'язані із затримками рейсів, втратою документів та іншими непередбаченими подіями, які можуть виникнути під час поїздки.

Чим вигідна співпраця із СК VUSO мешканцям Одеси

При аналізі страхових пропозицій різних страховиків, які працюють у місті Одеса, можна виділити такі переваги СК VUSO:

  • Ми пропонуємо клієнтам найкращі умови страхування, забезпечуючи оптимальне поєднання ціни та якості послуг.
  • Процедура оформлення страхового договору у нас максимально спрощена та прозора, а виплати здійснюються точно відповідно до встановлених термінів.

Ви завжди можете звернутися до одного з наших регіональних представництв в Одесі, використовуючи вказану адресу та контактний номер телефону. Для вашої зручності також надана карта, яка допоможе легко знайти розташування наших офісів.

вул. Єлисаветинська, 15, тел. (048)-780-92-72

Для цієї сторінки переклад на Вашій мові відсутній


Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣