Страхування в Миколаєві – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Миколаєві
пр.Центральний, буд 22-А
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(095) 201-96-57
Представництво у Миколаєві
вул. Маріупольська, 7/3
з 9:00 до 18:00, вихідні — субота, неділя
(051)237-39-82, (067)191-66-09

Страхування у Миколаєві

Кожен із нас мріє про те, щоб мати підтримку у складних життєвих ситуаціях. Почуватися під захистом від усіх труднощів допомагає система страхування. СК VUSO пропонує жителям Миколаєва застрахувати своє здоров'я чи майно, щоб у разі виникнення страхового випадку отримати компенсацію на лікування чи відновлення матеріальних благ.

Які страхові послуги доступні у Львові.

СК VUSO пропонує своїм клієнтам в Україні різні страхові програми. Вони поділяються на дві основні групи: обов'язкові та добровільні. Ще один важливий критерій для вибору – об'єкт страхування. З огляду на це найбільш затребуваними видами страхового захисту в Миколаєві та інших містах нашої країни є такі:

  1. автострахування. Включає обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ), що передбачає компенсацію шкоди здоров'ю та майну інших учасників дорожнього руху, а також добровільне страхування (ДЦВ), яке дозволяє збільшити розмір виплат при аваріях на дорогах. Крім того, існують страховки, що захищають від збитків при ДТП та угону машини. Це КАСКО, вартість якого залежить від різних факторів: переліку страхових ризиків, рівня захисту автомобіля та статистики угонів;
  2. медичне страхування. В основі — захист від ризиків через нещасні випадки та пов'язані з ними витрати на лікування та відновлення працездатності. Ці програми можуть допомогти у разі настання інвалідності, отримання різних травм. Суть такого поліса полягає в тому, що застрахована людина отримує компенсацію на обслуговування у клініці та купівлю медикаментів;
  3. страхування для подорожей за кордон. Серед них виділяються два основні види страхового захисту. Це «Зелена карта, що діє аналогічно до ОСАЦВ для водіїв, які вирушають у подорож за межі України. І туристичне страхування, яке забезпечує захист від додаткових витрат на медичні послуги за кордоном та часто є обов'язковою вимогою для отримання візи. Вартість «Зеленої карти» для поїздки до Європи залежить від типу автомобіля, тривалості поїздки та країни призначення. Тарифи на туристичне страхування визначаються ціною медичних послуг, терміном та цілями поїздки, лімітами відповідальності страховика та іншими факторами.
  4. Крім того, клієнти з Миколаєва мають можливість застрахувати свою нерухомість та розраховувати на великі виплати, якщо з будинком чи квартирою щось трапиться.

Чому варто вибрати СК «ВУСО»

  • У нашій компанії в Миколаєві ми надаємо цілу низку гарантій, які переконують, що пропозиції СК VUSO є найвигіднішими. Наприклад, ви маєте можливість оформити договір як онлайн, так і в нашому регіональному представництві.
  • Наша компанія завжди виплачує страхові суми вчасно, суворо дотримуючись встановлених термінів. Це означає, що ви можете бути впевнені у надійності та відповідальності нашої організації.
  • У нас працює гаряча лінія, доступна 24/7, що гарантує отримання необхідної інформації у будь-який час.

Звертайтесь до представництва або агентства в Миколаєві, використовуючи вказані адреси та контактні номери телефонів. Ми також пропонуємо вибрати простий маршрут до нашого офісу, який легко знайти на карті. У нас ви отримаєте надійний страховий захист та професійне обслуговування.

вул. Маріупольська, 7/3, тел. (051) 237-39-82;

пр. Центральний, буд 22-А, тел. (095) 201-96-57

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣