Страхування у Чернігові – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво у Чернігові
просп. Миру, 12
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067)-620-36-76

Страхування у Чернігові

Страховий поліс не врятує від можливих нещасних випадків, таких як банкрутство, стихійні лиха, захворювання та інші непередбачені ситуації. Проте він може допомогти відшкодувати збитки. Наприклад, на подряпину на новому авто водій буде реагувати менш болісно, якщо в нього оформлений поліс КАСКО, який відшкодує витрати на її усунення. При захворюванні під час подорожі, маючи туристичну страховку людина може розраховувати на безплатне лікування. У цих і багатьох інших випадках страхова компанія ВУСО готова захистити фінансові інтереси своїх клієнтів.

Основні види страхування

Страхування являє собою спосіб фінансового захисту застрахованої людини та її майна від різноманітних ризиків. Воно поділяється на два види — обов'язкове та добровільне.

До обов'язкових видів страхування, які можна оформити в нашій компанії, належать:

  • ОСАЦВ (автоцивілка). Основна функція такого поліса полягає у захисті від несподіваних витрат у разі дорожньо-транспортної події, в якій дії власника страховки спричинили  шкоду життю, здоров'ю або майну постраждалої сторони. Іншими словами, при ДТП страхова компанія, що уклала поліс, бере на себе відповідальність за оплату компенсації за заподіяні збитки;

  • «Зелена карта». По суті, це аналог ОСАЦВ, проте застосовується за межами країни. Сьогодні така система діє у 48 країнах. Слід врахувати, що наявність поліса «Зеленої карти» може бути перевірено в перетині кордону, і цей вид страхування обов'язковий для виїзду автомобіля з України.

Серед добровільних видів страхування, які пропонує СК VUSO у Чернігові, найбільшу популярність мають:

  • туристичне. Такий поліс надає захист здоров'я людей під час поїздок за кордон. Розширений договір включає ризики, пов'язані з травмами, які мандрівник може отримати під час занять спортом та іншими активностями;

  • добровільне медичне. Цей поліс дозволить відшкодувати витрати на лікування, має доступну вартість;

  • КАСКО. Власник такого документа може розраховувати на виплати за більшості проблем, пов'язаних з автомобілем. Має значення те, що компенсація за ремонт у нашій компанії часто виконується без обліку зносу деталей. Крім того, подати заяву на виплату після ДТП можна без документів із поліції;

  • страхування нерухомості. Це чудовий спосіб забезпечити захист інтересів власника нерухомого майна. Можливі страхові ризики охоплюють збитки від пожеж, аварій водопроводу, прориву каналізації, пошкодження електроприладів та багато інших.

Оформити різні види договорів у Чернігові можна як в офісі нашої компанії, так і онлайн. За потреби зв'яжіться з нами телефоном.

Чому варто оформити страховку у СК VUSO у Чернігові.

Ми пропонуємо клієнтам оптимальні умови та забезпечуємо вигідне поєднання ціни та якості послуг, що надаються. Процес оформлення страхового контракту у нас максимально спрощений та прозорий, а виплати проводяться у суворій відповідності до встановлених термінів.

Ви завжди можете звернутися до одного з наших регіональних представництв у Чернігові, скориставшись вказаною адресою та контактним номером телефону. Для вашої зручності на цій сторінці представлена карта міста, яка допоможе вам легко знайти наше місцеперебування.

Просп. Миру, 12, тел. (067)-620-36-76

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣