VUSO покриває коронавірус у розпал туристичного сезону > СК«ВУСО»

VUSO покриває коронавірус у розпал туристичного сезону > СК«ВУСО»

Кордони для України вже відкрили понад сорок країн. Поки Ви вибираєте, куди відправитися, ми подбали про вашу безпеку.

Наша страхова компанія включила коронавірус до всіх програм туристичного страхування, а також розробила поліс "Стоп Covid" із додатковими можливостями.

 

Купуючи будь-який туристичний поліс у СК VUSO, Ви забезпечуєте себе спокоєм під час такої довгоочікуваної відпустки. Адже ми створили продукт із оптимальним набором послуг, завдяки яким можна не думати про витрати, пов'язані, наприклад, із амбулаторним і стаціонарним лікуванням коронавірусу протягом 14 днів. Крім того, цей поліс покриває тестування на covid-19, у разі позитивного результату. VUSO подбала про те, щоб Ви без зайвих зусиль повернулися додому. Саме тому додали в договір оплату зворотного квитка застрахованому, який захворів за кордоном і перебував на стаціонарному лікуванні, в зв'язку з чим пропустив свій плановий рейс. Якщо ж захворіла дитина, ми оплатимо проживання одного з батьків на час стаціонарного лікування. І, звичайно, ми покриваємо витрати на зворотні квитки, і для дитини, і для дорослого.

Базова програма не покриває лікування, яке триває довше 14 днів, тестування з негативним результатом, а також обсерваційні або карантинні заходи для безсимптомних форм захворювання. Однак ми готові покривати і ці випадки, і навіть більше, аби задовольнити всі потреби наших клієнтів. У VUSO створили поліс під назвою "Стоп Covid" зі збільшеною страховою сумою до 40 тисяч умовних одиниць. Він покриває стаціонарне та амбулаторне лікування з необмеженою кількістю днів. До цього продукту також включено покриття первинного лабораторного тестування для всіх застрахованих зазначених у договорі, незалежно від результату тесту. Крім того, ми покриваємо два контрольних дослідження, щоб з'ясувати, чи було лікування ефективним. Ця процедура забезпечить безпеку Вам і Вашим близьким. "Стоп Covid" передбачає оплату карантину і обсервації для всіх застрахованих зазначених у полісі на період 14 днів.

Опція "Стоп Covid" дає можливість застрахованій особі не думати про витрати, які виникли в результаті карантинних заходів та додаткових витрат пов'язаних із поверненням додому окремим рейсом. Ми включили в цей поліс оплату квитків у країну проживання для всіх застрахованих членів сім'ї.

Бажаємо вам незабутніх і безпечних відпусток!

 

Для цієї сторінки переклад на Вашій мові відсутній


Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣