«Без витрат» від VUSO покриває топ-55 важких захворювань > СК«ВУСО»

«Без витрат» від VUSO покриває топ-55 важких захворювань > СК«ВУСО»

СК VUSO запустила продукт, який передбачає виплату при понад п'ятдесяти поширених захворюваннях. Платіж за поліс «Без витрат» становить 900 гривень. Договір оформляється на 12 місяців. Застрахуватися за цією програмою можуть люди віком від 1 року до 65 років. Перелік захворювань, які покриває даний пакет, і розмір виплати по кожному є в додатку до договору.

 Зі страховкою «Без витрат» ви можете самі вибирати, в якій клініці та у якого лікаря лікуватися. Якщо, скажімо, ви витратите 1 000 гривень на лікування апендициту, то решта 9 000 гривень зможете використовувати на свій розсуд (із загальної суми компенсації 10 000 гривень). Те, як ви скористаєтеся цими грошима, не впливає на розмір виплати.

У полісі «Без витрат» діагноз, який поставив лікар, — підстава для отримання компенсації. Для цього потрібно лише відправити необхідні документи на електронну адресу: zdorov@vuso.ua. Виплата проводиться протягом 15 днів з моменту отримання документів.

У цьому пакеті також є додатковий ризик зі страховою сумою 250 тисяч гривень — при летальному результаті від захворювання, яке є в переліку. В такому випадку виплату отримають родичі.

Бережіть себе і своїх близьких — довіряйте безпеку надійним страховим компаніям.

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣