Cтрахування КАСКО

Дізнайся ціну КАСКО із самою швидкою виплатою в Україні!

Ми раді, що ви розумієте, як важливо захистити свою машину від різноманітних негараздів. Тому, ми розробили цілу лінійку продуктів автострахування. Наші консультанти допоможуть вам обрати продукт з оптимальним співвідношенням ціни та набору опцій.

Для чого Вам потрібен договір КАСКО?

  • у випадку ДТП Ви нічого не сплачуєте за ремонт свого авто - всі витрати ми беремо на себе;
  • у випадку угону Ви не залишитесь без авто - отримаєте гроші на придбання нового;
  • якщо Ваше авто подряпають на парковці - ми відремонтуємо його одразу, не чекаючи довідок з поліції;
  • якщо після ДТП авто не підлягає відновленню - Ви отримаєте за нього гроші протягом 7 днів.

Дізнайтесь вартість КАСКО

Від чого захищає страхування за програмою КАСКО

Цей вид страхового захисту у відповідності до законодавства України є добровільним. Він покриває ризики часткового та повного пошкодження авто внаслідок ДТП, техногенних аварій, протиправних дій та інших причин. Передбачає всі випадки, аж до викрадення автомобіля. Саме тому послуга страхування автокаско – найбільш популярна серед власників транспортних засобів.

Існує два види КАСКО: часткове і повне. Але програми у різних компаній відрізняються, принаймні, переліком ризиків. Головна відмінність видів КАСКО у всіх страховиків у тому, що воно буває частковим (не покриває угон). В ідеалі повне захищає від викрадення і всіх можливих ризиків. На практиці умови договору КАСКО можна варіювати, вказавши угон і кілька інших ризиків. Кожен додатковий вид ризику підвищує ціну поліса. Через покриття угону повне КАСКО коштує дорожче інших видів автострахування.

Стандартний договір діє тільки в Україні. Щоб захиститися від можливих ризиків при виїзді за кордон, в ньому потрібно вказати країни, на території яких буде діяти страховка. У договорі можна прописати період, протягом якого автівка є застрахованою за кордоном.

Програми КАСКО захищають лише від майнових ризиків пошкодження або втрати авто. Відповідальність водія, який спричинив ДТП, перед третіми особами вони не покривають. Для цього є автоцивілка: обов'язкова, або ОСЦПВ (російською – ОСАГО) та добровільна – ДСЦПВ. При замовленні пакета полісів надається знижка.

Термінове КАСКО та інші види страхування авто у Києві чи інших містах

Через дві години після замовлення СК ВУСО вже готова надати клієнту поліс автострахування. Найбільш зручний спосіб отримання поліса – страхування КАСКО онлайн. Для цього на офіційному сайті компанії є спеціальний онлайн-сервіс. Спочатку потрібно розрахувати суму страхового платежу. В спеціальні рядки каско-калькулятора вводяться наступні дані:

  • марка, об'єм двигуна, рік випуску авто;
  • ім'я та контакти власника. 

Всі інші нюанси щодо авто страхувальник повідомляє менеджеру, який передзвонить за наданим номером телефону. Після розрахунку вартості КАСКО на сайті компанії ВУСО потрібно: 

  • заповнити особисті дані;
  • вказати потрібні варіанти оплати та доставки;
  • лікнути по кнопці «Замовити».

Доставка поліса КАСКО є безкоштовною. Якщо зробити замовлення до 13:00, до кінця дня його привезуть за вказаною адресою у м. Києві. Також страховку можна отримати в найближчому відділенні компанії через дві години після замовлення. Термін адресної доставки в обласні центри – до 2 днів, в інші населені пункти – до 3 днів.

ico

Сама швидка виплата в Україні - всього за 7 днів після ДТП

ico

91% клієнтів задоволені розміром та строком виплат в 2015 році

ico

Оформлюй КАСКО - швидко та зручно, відправляй фото документів на вайбер

ico

Без паперової тяганини - виплачуємо без довідок з поліції

Відеоподяка клієнта за швидку виплату по КАСКО!

 

Робимо сервіс краще кожного дня

разом з нашими клієнтами

Назвіться, будь ласка

Сподобався наш сервіс, але термін Вашої страховки ще не закінчився?
Ми можемо заздалегідь сповістити Вас.