КАСКО нова
КАСКО нова Украина едина!
Звоните круглосуточно 0 800 503 773

Звонки бесплатные с мобильных и городских телефонов по Украине

Онлайн чат
Головна > КАСКО > КАСКО нова

Cтрахування каско

ПЕРЕВАГИ:
  1. Страхування за 5 хвилин;
  2. Безкоштовна доставка*;
  3. Офіційне страхування
КАСКО нова

 

«Оформленням цієї заявки на укладення договору страхування надаю ПрАТ «СК «ВУСО» згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що належним чином повідомлений (-а) про права суб’єкта персональних даних, визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»

 

Від чого захищає страхування за програмою КАСКО

Цей вид страхового захисту у відповідності до законодавства України є добровільним. Він покриває ризики часткового та повного пошкодження авто внаслідок ДТП, техногенних аварій, протиправних дій та інших причин. Передбачає всі випадки, аж до викрадення автомобіля. Саме тому послуга страхування автокаско — найбільш популярна серед власників транспортних засобів.

КАСКО нова

Існує два види КАСКО: часткове і повне. Але програми у різних компаній відрізняються, принаймні, переліком ризиків. Головна відмінність видів КАСКО у всіх страховиків у тому, що воно буває частковим (не покриває угон). В ідеалі повне захищає від викрадення і всіх можливих ризиків. На практиці умови договору КАСКО можна варіювати, вказавши угон і кілька інших ризиків. Кожен додатковий вид ризику підвищує ціну поліса. Через покриття угону повне КАСКО коштує дорожче інших видів автострахування.

Стандартний договір діє тільки в Україні. Щоб захиститися від можливих ризиків при виїзді за кордон, в ньому потрібно вказати країни, на території яких буде діяти страховка. У договорі можна прописати період, протягом якого автівка є застрахованою за кордоном.

Програми КАСКО захищають лише від майнових ризиків пошкодження або втрати авто. Відповідальність водія, який спричинив ДТП, перед третіми особами вони не покривають. Для цього є автоцивілка: обов’язкова, або ОСЦПВ (російською — ОСАГО) та добровільна — ДСЦПВ. При замовленні пакета полісів надається знижка.

 

Термінове КАСКО та інші види страхування авто у Києві чи інших містах

Через дві години після замовлення СК «ВУСО» вже готова надати клієнту поліс автострахування. Найбільш зручний спосіб отримання поліса — страхування КАСКО онлайн. Для цього на офіційному сайті компанії є спеціальний онлайн-сервіс. Спочатку потрібно розрахувати суму страхового платежу. В спеціальні рядки каско-калькулятора вводяться наступні дані:

 

КАСКО нова
  • марка, об'єм двигуна, рік випуску авто;
  • ім'я та контакти власника.

Всі інші нюанси щодо авто страхувальник повідомляє менеджеру, який передзвонить за наданим номером телефону. Після розрахунку вартості КАСКО на сайті компанії «ВУСО» потрібно:

  • заповнити особисті дані;
  • вказати потрібні варіанти оплати та доставки;
  • клікнути по кнопці «Замовити».

 

Доставка поліса КАСКО є безкоштовною. Якщо зробити замовлення до 13:00, до кінця дня його привезуть за вказаною адресою у м. Києві. Також страховку можна отримати в найближчому відділенні компанії через дві години після замовлення. Термін адресної доставки в обласні центри — до 2 днів, в інші населені пункти — до 3 днів.