0 800 503 773

loading

Зелена карта на автомобіль

“ОСЦВП” на Вашу машину за кордоном

Оформлюй онлайн, щоб не переплачувати на кордоні

Оформлення поліса відбувається після отримання заявки (графік роботи пн-пт, 9.00 - 18.00) Договір набуває чинності з наступного дня після оформлення!

Підсумкова вартість 0.00 грн.

Переходячи до розрахунку, я приймаю угоду про використання персональних даних

3 причини оформити:

  • Не потрібно переплачувати за поліс на кордоні.
  • Не буде проблем при проходженні митного контролю на кордоні.
  • Гарантія виплати - ви можете бути впевнені, що постраждалі отримають компенсацію.

Сервіс, як в відмінному ресторані, для клієнтів СК ВУСО!

 

5 важливих питань по зеленій карті та відповіді на них

Не знайшли відповідь на своє питання? Звоніть нам 0 800 503-773

Скільки коштує "Зелена карта"?

Ціна зеленої карти варіюється в залежності від категорії транспорту: легковий, вантажний, автобуси, мотоцикли; терміну страховки: мінімальний – 15 днів, максимальний – 1 рік; курсу євро та переліку країн відвідування.

Яку адресу потрібно вказати при заповненні заявки?

Ви можете вказати будь-яку з адрес: офіційну прописку в паспорті або місце фактичного проживання.

Яку кількість водіїв необхідно вказувати в полісі "Зеленої Карти"?

Ми вказуємо одного водія, але за кермом може знаходитися будь-яка людина.

Чи можна оформити "Зелену Карту" на машину з іноземними держномерами?

Ні, не можна. "Зелена Карта" оформляється тільки на автомобілі, які зареєстровані в Україні.

Які ліміти відшкодування у “Зеленій карті”?

Виплату страховки здійснюють за умовами, які визначені у законодавстві країни, де сталася ДТП.

Чи покриває "Зелена карта" пошкодження, отримані в ДТП, де ви постраждала сторона?

Ні, для таких випадків необхідно оформити КАСКО. "Зелена карта" страхує лише вашу відповідальність.

Хто може оформити "Зелену картку"?

Придбати поліс "Зелена картка" може не лише власник машини. Для цього достатньо вказати дані авто та страхувальника при оформленні в відповідних полях. Після оплати електронний поліс прийде на вказану електронну пошту.

Як перевірити чинність поліса?

Після оформлення вся інформація за страховим договором потрапляє до бази Моторного (транспортного) страхового бюро України. Ви можете перевірити поліс на офіційному сайті МТСБУ за номером.

"Зелену карту" можна оформити за кордоном?

Так, на нашому сайті ви можете придбати чи пролонгувати поліс навіть за кордоном. Враховуйте, що договір набирає чинності наступного дня після оформлення.

Чи можна знаходитись у різних країнах Європи з одним полісом «Зелена карта»?

Так, з полісом "Зелена карта" ви зможете пересуватися на авто в будь-якій країні-учасниці програми Green Card. Інформація зі списком держав та розмірами страхового покриття знаходиться на офіційному сайті МТСБУ.

Оформити Зелену карту

Страхування "Зелена карта" – це міжнародний договір страхування автоцивільної відповідальності. Ця система об'єднує більш ніж 40 країн світу, вона діє на території всіх держав Європи, а також деяких країн Азії та Африки. Україна приєдналася до договору в 1997 році, і з того часу багато водіїв вже встигли відчути переваги цього полісу.

Головна особливість страховки "Зелена карта" полягає в тому, що вона покриває збиток, який було завдано майну, здоров'ю та життю третіх осіб в ДТП, що сталося з вини застрахованої особи. Сума виплат залежить від законодавства країни, в якій стався страховий випадок. Важливо пам'ятати, що дія поліса не розповсюджується на Ваш автомобіль. Фактично, це щось на зразок обов'язкової автоцивілки, яка одночасно діє на територіє багатьох держав.

Переваги "Зеленої карти"

"Зелена карта" в Україні дозволить Вам більш впевнено та вільно почувати себе у подорожах. Останнім часом все більше громадян нашої країни відкрили для себе переваги подорожей і закордонних поїздок. Можливість побачити культуру та традиції інших народів особисто приваблює всіх. Але при цьому багатьом не подобається користуватися громадським транспортом, крім того, в Європейських країнах він відчутно дорожчій за Український. Але власникам автомобілів нічого не заважає відправитись у поїздку на власному транспортному засобі, забезпечивши собі максимальну свободу руху та незалежність від розкладу поїздів й автобусів. Переваги такого підходу очевидні – Ви можете максимально ефективно користуватися своїм часом, маєте можливість в будь-який час змінити маршрут, виходячи з міркувань власного комфорту, не залежачи ні від кого. Крім того, вартість палива в країнах Європи зараз не дуже відрізняється від українських цін, тому транспорті витрати на Вашу подорож будуть майже такими самими, як на Ваші щоденні поїздки по справах. Єдина проблема – можливість подорожувати по Європі на власному автотранспорті передбачає обов'язкову наявність "Зеленої карти", ціна на яку, втім, досить невисока. Варто відмітити, що поліс оформлюється досить швидко й діє в усіх країнах, які підписали договір. Тобто, один раз страхуючись в Україні, Ви можете їздити на власному автомобілі по території всіх держав, де діє цей вид страхування, не обтяжуючи себе додатковими формальностями.

Особливості оформлення

Вартість поліса залежить від типу транспортного засобу, терміну дії договору (від 15днів до 1 року), а також від країн, що Ви збираєтесь відвідати. Крім того, важливо знати, що існує два види страхування: договір, що діє на території всіх країн-учасниць системи й договір, що діє тільки на території Східної Європи (Болгарія, Молдова, Румунія). Від обраного типу полісу також залежить загальна ціна. Якщо Ви хочете зробити все швидко та без проблем, якщо Вам важливий якісний сервіс та індивідуальний підхід, варто звернутися в страхову компанію ВУСО. Ми працюємо на цьому ринку з 2001 року, наші спеціалісти володіють великим досвідом і готові допомогти кожному клієнту оформити страховий поліс на максимально вигідних і зручних для нього умов. З нами Ви можете зробити собі страховку "Зелена карта"  в Києві та інших містах України в найкоротші терміни без зайвих турбот та труднощів. Відкрий для себе можливість вільного й максимально комфортного пересування по всій Європі на власному авто!

Назвіться, будь ласка

Введіть Ваші дані

Адреса реєстрації страхувальника

Після оплати очікуйте дзвінка від менеджера СК VUSO. Після підтвердження заявки Ви отримаєте поліс на Ваш email
ico

Економія грошей. При замовленні онлайн “Зелена карта” дешевше, чим на кордоні

ico

Економія часу. Розрахувати та замовити поліс можна всього за 4 хвилини

ico

Простий та зручний сервіс оформлення полісу

Як купити Зелену Карту на сайті?

КРОК 1
КРОК 1 Розрахуйте вартість поліса
КРОК 2
КРОК 2 Заповніть форму і замовте онлайн
КРОК 3
КРОК 3 Отримайте поліс на e-mail

Робимо сервіс краще кожного дня

разом з нашими клієнтами

Підпишись і отримай подарунок

Підпишись
на розсилку та отримай
річну карту техдопомоги у
ПОДАРУНОК!

Майже готово! Перевірь свою почту і подтверди підписку