0 800 503 773

loading

Турбота про власне здоров’я — головний тренд сучасності. Захистіть себе та своїх рідних з добровільним медичним страхуванням “Медичний консьєрж” від VUSO.


Програма забезпечить вам повний цикл допомоги: від організації прийому лікаря до покриття усіх його рекомендацій, зокрема й медикаментів. В результаті ви отримаєте швидке реагування асистансу, якісні медичні послуги від фахівців найкращих партнерських закладів охорони здоров’я в Україні, оплату необхідних процедур та аналізів для встановлення діагнозу та лікування.

Дізнатися вартість страхування

Добровільне медичне страхування для фізичних осіб "Медичний консьєрж"

Переваги страхування

• Лікування “під ключ” — страхова компанія бере на себе пошук лікаря/клініки, запис на прийом, контроль якості послуг, покриття медикаментів.
• Без самоплат.
• Понад 10 000 точок обслуговування в Україні.
• Цілодобова медична допомога.
• Повний супровід лікарем медасистансу протягом усього періоду лікування.
• Діє по всій країні.

Страхуємо три покоління сім'ї

• Діти - від 0 до 3 років.
• Діти - від 4 до 17 років.
• Дорослі - від 18 до 59 років.
• Дорослі - від 60 до 65 років.

Програми лояльності

Ми піклуємось про вашу родину, тому пропонуємо оформити страхування за спеціальними умовами:


• При страхуванні дитини - для мами поліс зі знижкою 50%, для батька - безкоштовно;
• при страхування дитини поліс - для одного з батьків знижка 50%;
• для пари - для кожного знижка 50%;
• спеціальна програма екстреної допомоги - для батьків поважного віку.

ico

Сповістіть нас про страховий випадок

ico

Отримайте сповіщення про організований прийом до лікаря

ico

Відвідайте організовану СК консультацію лікаря

ico

Отримайте зворотний зв'язок щодо покриття дообстеження, медикаментів тощо

ico

Заберіть ліки в найближчій партнерській аптеці

ТОП питань про страхування "Медичний консьєрж"

Не знайшли відповідь на своє питання - телефонуйте нам 0 800 503 773

Які види допомоги передбачені страхуванням?

Ви можете розраховувати на екстрену допомогу (виїзд карети швидкої, первинний огляд, лікування критичних станів, транспортування до медичного закладу, госпіталізація, надання медикаментозного лікування), невідкладний та плановий стаціонар (консультації лікарів, операційний блок, обстеження, лікувальні процедури, перебування в палаті, реанімація тощо), амбулаторна допомога (консультації лікарів, виклик лікаря, діагностика, денний стаціонар, медикаменти).

Які групи ризику покриваються страхуванням?

Ви можете придбати спеціальні страхові програми для дітей, віком від 0 до 3 років, та дорослих, віком від 60 до 65 років.

Якщо я оформив поліс в одному місті, а медична допомога мені знадобиться під час перебування в іншому, чи можу я розраховувати на надання необхідних послуг?

Так, ви можете отримати кваліфіковану допомогу лікарів у будь-якій з точок обслуговування, які знаходяться поруч з вами.

Протягом якого часу буде організовано прийом до лікаря?

Організація амбулаторного прийому лікаря може зайняти до 60 хвилин. Організація екстреної допомоги проходить в терміновому режимі від моменту отримання запиту.

Які види захворювань покриває страхування?

Страхування покриває гострі захворювання, загострення хронічних хвороб та нещасні випадки.

Виникли запитання?

Добровільне медичне страхування для фізичних осіб

Добровільне медичне страхування для фізичних осіб “Медичний консьєрж” - чудовий спосіб захистити своє здоров’я та фінансову стабільність.

Раптове захворювання може негативно вплинути не лише на ваш фізичний стан, а й значно вдарити по гаманцю. Оскільки навіть “безкоштовна” медицина в Україні виявилась платною, а обслуговування в приватних клініках дуже дороге, єдиним способом зекономити власні кошти є оформлення медичного страхування. 

Придбати медичну страховку дуже просто: потрібно лише залишити заявку на нашому сайті і дочекатися зворотного зв’язку від нашого менеджера. 

 

Що покриває медичне страхування?

 

“Медичний консьєрж” від VUSO - це програма лікування “під ключ”. Ми приймемо ваш запит, знайдемо фахівця, організуємо прийом та покриємо медичні обстеження, аналізи, медикаменти тощо. Ви можете отримати допомогу в разі, якщо у вас виникне гостре захворювання, загострення хронічної хвороби та нещасного випадку. 

Страхування передбачає чотири види допомоги: екстрену, амбулаторну, невідкладний та плановий стаціонар. 

  • Екстрена допомога - вид медичної допомоги при невідкладних станах, що загрожують життю застрахованого.
  • Невідкладний стаціонар - вид медичної допомоги застрахованому, який знаходиться в мед. установі протягом безперервного періоду та потребує цілодобового спостереження медичного персоналу при станах, що загрожують життю та потребують надання екстреної невідкладної медичної допомоги в умовах стаціонару протягом перших 24 годин.
  • Плановий стаціонар - вид медичної допомоги для лікування застрахованого, який знаходиться в медичній установі протягом безперервного періоду та потребує цілодобового спостереження мед. персоналу. Плановою госпіталізацією вважається необхідність надання медичної допомоги в умовах цілодобового стаціонару протягом не пізніше 72 годин з моменту направлення на стаціонарне лікування лікарем.
  • Амбулаторна допомога - медична допомога застрахованому, який не потребує постійного контролю мед. персоналу та перебування в медичному закладі. Передбачає консультації лікарів, виклик лікаря, діагностику, денний стаціонар, медикаменти та медичну документацію.