Страхування у м. Виноградів – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Виноградові
Закарпатська обл, м. Виноградів, вул. Борканюка, 2
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(097) 804-88-38

Страхування у м. Виноградів

Страхування необхідне в нашій країні для того, щоб забезпечити захист майнових прав громадян у результаті виникнення критичних ситуацій, званих страховими випадками. На сьогодні в Україні діє понад 60 різних варіантів страхування. Серед них 38 видів обов'язкового і 22-йдобровільного.

У нашій компанії «ВУСО» ви можете оформити більшість страхових договорів.

Види страхування у м. Виноградів від СК ВУСО

Розглянемо основні види договорів, які пропонує оформити наша компанія у місті Виноградів. Найбільш поширеним видом є автострахування, що містить:

  • обов'язкову страховку цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ);

  • КАСКО (страхування від шкоди та ризиків, пов'язаних з викраденням автомобіля, ушкодженнями внаслідок ДТП, стихійними лихами та іншими впливами третіх осіб);

  • «Зелена карта», необхідна для міжнародних подорожей.

Кожен з цих видів страхування має свої особливості, призначений для забезпечення фінансової безпеки водія у різних ситуаціях.

Не менш популярними є договори, на підставі яких можна отримати безплатну медичну допомогу в Україні та за кордоном. Поліс туристичного страхування покриває потенційні ризики, пов'язані зі збереженням життя та здоров'я людей, які виїжджають за кордон, а також він передбачає можливе відшкодування збитків від втрати документів або затримки рейсу. Добровільне медичне страхування надає широкий спектр програм як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів. ДМС може містити різні медичні послуги.

Страхування майна надає можливість фінансового захисту різних активів: нерухомості, об'єктів незавершеного будівництва та інших.Такий договір компенсує витрати у разі пожежі, повені, стихійного лиха, аварії житлових комунікацій.

Чому варто застрахуватися в СК ВУСО

Наша компанія дотримується високих стандартів обслуговування клієнтів та має фінансову стійкість, що робить її надійним партнером для жителів в області страхування.

Громадяни м. Виноградів виділяють такі особливості страхових послуг VUSO:

  • можливість вибору зручного способу оформлення страхових договорів. Придбати поліс можна онлайн на сайті чи в одному з офісів компанії;

  • проста процедура надання необхідних документів під час регулювання страхових випадків, що забезпечує швидке та ефективне розв'язання питань;

  • дотримання чітко встановлених строків для виплат компенсацій;

  • доступ до необхідної інформації та підтримки у будь-який час доби через телефони гарячої лінії.

Головне завдання СК VUSO – забезпечити надійний і зручний страховий захист. Для зв'язку з агентством у м. Виноградів скористайтеся вказаними адресами та телефонами. Додаткову інформацію про місцеперебування представництв можна знайти на карті.

Закарпатська обл, г. Виноградів, вул. Борканюка, 2; тел. (097) 804-88-38

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣