Страхування у м. Стрий – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Стрию
82400, вул. Незалежності, буд 44
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(050) 674-49-95

Страхування у м. Стрий

Різні ризики чатують нас скрізь: під час руху на автомобілі, у подорожах за кордон, під час переходу дороги на зелене світло та навіть під час прибирання будинку. Тому особливо важливо захистити себе від можливих проблем, хоч би з фінансової точки зору. У цьому плані може допомогти система страхування, зокрема наша страхова компанія, яка має представництва у м. Стрий.

Які види страхових послуг надаються у м.Стрий

Серед пропозицій від СК VUSO в Україні — різноманітні програми страхування. Деякі з них є обов'язковими, а більшість добровільні. Об'єктом страхового захисту можуть бути нерухомість, автомобіль, здоров'я людини, її відповідальність перед іншими громадянами. У м.Стрий та інших містах нашої країни найчастіше намагаються оформити такі види страхування:

  • автострахування. Найбільш популярним вважається поліс ОСАЦВ, який є обов'язковим і дозволяє компенсувати шкоду постраждалим учасникам дорожнього руху, якщо страхувальник скоїв помилку. Крім того, українським автолюбителям доступна страховка КАСКО, що захищає від шкоди при аваріях та викраденнях автомобілів. В такому випадку виплати отримає сам власник поліса;

  • медичне страхування. Воно спрямоване на те, щоб захистити від наслідків нещасних випадків, компенсувати витрати на лікування та купівлю медикаментів.Такі програми здатні надати допомогу при настанні інвалідності або тоді, коли людина раптово серйозно захворіє. Оформивши такий договір, страхувальник отримує можливість потрапити на консультацію та лікування до клініки високого рівня обслуговування;

  • страхування для тих, хто виїжджає за межі нашої країни. Для таких мандрівників наша компанія пропонує 2 види договорів. Перший орієнтований на власників авто – це «Зелена карта». Вона працює аналогічно ОСАЦВ. Другий універсальніший і необхідний практично усім, хто виїжджає за межі нашої країни. Це туристичне страхування. Воно покриває витрати на медичне обслуговування в інших країнах.Такий договір часто є обов'язковою умовою для отримання візи.

Крім того, жителі м. Стрий можуть оформити договір страхування нерухомості, і тоді їм можна розраховувати на значні виплати у разі виникнення непередбачених ситуацій із їхнім будинком чи квартирою.

Чому варто звернутися до нашої компанії

Переваги компанії VUSO полягають у тому, що у нас:

  • клієнтам надаються оптимальні умови, забезпечується вигідне поєднання ціни та якості послуг.

  • процес оформлення страхового контракту спрощений і прозорий, а виплати здійснюються у суворій відповідності до встановлених термінів.

Ви можете звернутися до одного з регіональних представництв у м. Стрий, використовуючи вказану адресу офісу та контактний телефон. Для додаткової зручності можете скористатися картою.

82400, вул. Незалежності, буд. 44; тел. (050) 674-49-95

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣