Страхування у Павлограді – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво у Павлограді
вул.Соборна, 75/42
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(099)-755-27-72

Страхування у Павлограді

Якщо ми розглянемо популярні страхові послуги, то побачимо, що кожен із видів страхування може становити інтерес для мешканців Павлограда. Незалежно від того, йдеться про захист життя, майна, автотранспорту, цивільну відповідальність чи страхування під час подорожей, для людей важливо забезпечити стабільне фінансове становище. Поліс від компанії ВУСО дає саме такі гарантії, які допомагають скоротити можливі збитки від непередбачених обставин.

Основні страхові послуги компанії VUSO у Павлограді

Один із популярних видів автострахування в Україні — це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ). Такий договір дозволяє захистити права постраждалих під час ДТП та компенсувати їм усі збитки. Аналогічно працює і «Зелена карта», лише цей поліс діє під час подорожей за кордоном автомобілем.

За бажанням страхувальника у Павлограді у СК VUSO також можна оформити в офісі або онлайн поліси добровільного страхування відповідальності та КАСКО. Перший із цих договорів збільшує суми виплат потерпілим у ДТП, а другий дає змогу отримати компенсацію на ремонт власного авто.

Медичне страхування досить поширене, особливо у корпоративному секторі. Власники компаній включають ці програми до соціального пакета для своїх співробітників, що робить роботу в організації більш привабливою. Сподіваємось на подальший розвиток цього виду медстрахування в Україні.

Страховий захист майна є популярним вибором як юридичних, так фізичних осіб. Ця страховка дозволяє захистити нерухомість, склади, квартиру від різних ризиків. Ми допоможемо також застрахувати своє житло, ремонт та цінне майно усередині будинків.

Туристичне страхування є одним із найпопулярніших в Україні, особливо серед тих, хто подорожує за кордон. У більшості країн світу туристи повинні мати страховку на 30 000 євро за можливі медичні витрати. Це обов'язкова умова, і купівля такого полісу перед подорожжю вважається невід'ємною частиною підготовки до подорожі.

Чому варто вибрати страхову компанію VUSO у Павлограді

Клієнтів СК VUSO залучають фінансова надійність компанії, стабільність у роботі, хороші показники у професійних рейтингах та високий рівень обслуговування. Наші філії знаходяться у великих містах практично у всіх регіонах України. В офісах працює понад 750 співробітників.

Серед гарантій, які пропонує наша компанія:

  • понад 40 ліцензій на різноманітні види страхування;
  • можливість оформлення страхових полісів як онлайн, так і наших регіональних представництвах;
  • ефективне віддалене врегулювання страхових випадків;
  • виплата компенсацій у суворо встановлені строки;
  • цілодобова робота гарячої лінії.

Звертайтесь у наші регіональні представництва та агенції у Павлограді, використовуючи вказані адреси та телефони. Для вашої зручності також доступна картка з маршрутом до наших офісів.

вул. Соборна, 75/42, тел. (099)-755-27-72

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣