Страхування у Кам'янському – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Кам'янському
51909, пр. Свободи, буд. 35-А, оф. 204
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067) 612-17-87

Страхування у Кам'янському

Страхування у компанії VUSO у Кам'янському дає страхувальникам почуття впевненості. Суть більшості програм полягає в тому, що людина платить невелику частину за оформлення поліса та отримує гарантії, що при виникненні нещасного випадку, хвороби чи будь-якої іншої проблеми компанія допоможе подолати фінансові труднощі. Це дарує йому відчуття впевненості у завтрашньому дні та захищеності.

Які страхові програми СК VUSO доступні у Кам'янському.

Наша компанія є лідером страхування у містах України за багатьма напрямами. У Кам'янському офісах VUSO є можливість оформити різні страхові програми, серед яких:

Поліс ОСЦПВ. Це договір захисту відповідальності водія, який допоможе відшкодувати фінансові збитки, заподіяні винуватцем ДТП. У разі аварії така програма забезпечує компенсацію витрат на ремонт авто власника, який постраждав внаслідок ДТП, покриває витрати на лікування всіх осіб, які перебували у цьому автомобілі.

КАСКО. Це є добровільне страхування, яке призначене для захисту інтересів власника автотранспортного засобу. Навіть у тому випадку, якщо він сам стає винуватцем ДТП та його застрахований автомобіль отримує пошкодження внаслідок аварії, страхова компанія виплатить компенсацію.

"Зелена карта". Принцип дії цього договору аналогічний до ОСАЦВ, проте застосовується така страховка за межами України. Цей поліс не забезпечує захист майна водія, а захищає його відповідальність. Іншими словами, у разі аварії з вини власника договору буде виплачено компенсацію за збитки, завдані іншим учасникам ДТП, та відшкодовано витрати на лікування за рахунок страхової компанії.

Туристичний поліс. Це документ, який у разі потреби захистить майнові інтереси, здоров'я та життя людини, яка вирушила у подорож до іншої країни. Туристичне страхування допомагає покрити витрати на консультації лікарів, лікування стаціонару, невідкладну допомогу за кордоном.

Медичне страхування. У компанії VUSO ми пропонуємо різноманітні програми, які здатні компенсувати витрати на обслуговування у хороших клініках та придбання ліків. Особливо затребуваними стають корпоративні медичні проекти, які надають великі можливості для підтримки здоров'я та благополуччя вашої компанії.

Страхування нерухомості. Такий поліс забезпечить захист від втрати майна, спричиненого природними катастрофами та стихійними лихами, а також від випадків затоплення, пожежі, вибуху газу. Крім того, він допомагає мешканцям Кам'янського відремонтувати квартиру чи будинок за рахунок страхової компанії.

СК VUSO прагне задовольнити зростаючі потреби українців у страховому захисті та забезпечити своїх клієнтів підтримкою у складних життєвих ситуаціях.

Чому варто звернути увагу на програми СК VUSO

Наша організація заслужила довіру завдяки високим позиціям у рейтингах та фінансовій надійності, що дає гарантії якості страхових послуг.

Ми надаємо зручну онлайн-платформу для придбання полісів та подання заявок на виплати. Наша мета – забезпечити клієнтам найкращий сервіс та цілодобову інформаційну підтримку.

Ми готові бути вашими надійними партнерами у питаннях страхування. Ви маєте можливість звернутися до наших представництв та агенцій у Кам'янському за вказаними адресами або зв'язатися зі спеціалістами компанії за телефонами. Маршрут дивіться на карті.

пр. Свободи, 2, каб.110, тел. (067)-612-17-87;

51900, пр. Свободи, буд. 2, оф. 110, тел. (067) 612-17-87

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣