Страхування у м. Хмельницький – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Хмельницькому
29013, вул.Соборна, буд. 57, оф. 111
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(097) 974-95-23
Представництво у Хмельницькому
29013, вул.Кам'янецька, будинок 63
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
067 544 50 58

Страхування у Хмельницькому

Нині вже складно уявити наше життя без системи страхування. Різноманітні страхові програми стають дедалі доступнішими, а умови отримання компенсації — чіткішими та прозорішими. Практично будь-який повнолітній мешканець Хмельницького може застрахувати свій автомобіль, будинок чи здоров'я в офісі страхової компанії VUSO або вибрати відповідний пакет на сайті та оформити договір онлайн. Таким чином він забезпечить свою фінансову безпеку, якщо відбудуться непередбачувані події та знадобляться гроші на ліквідацію їхніх наслідків.

Що пропонує своїм клієнтам у Хмельницькому СК VUSO

Співпраця з нашою організацією забезпечує високий рівень захисту у критичних ситуаціях. Ми надаємо клієнтам різні види страхування:

Обов'язкова автоцивілка. Це найпоширеніший вид страхового захисту. Без полісу ОСАЦВ заборонено пересування дорогами України. Важливо відзначити, що виплати зі страхового випадку спрямовуються на відновлення автомобіля чи лікування учасників ДТП, які постраждали від дій страхувальника.

КАСКО є реальним захистом автовласника від різноманітних критичних ситуацій. Поліс не тільки гарантує фінансову безпеку для водія та виплату компенсації на відновлення транспортного засобу у разі отримання збитків, що виникли внаслідок ДТП, а й забезпечує страхування від угону, різних незаконних дій з боку сторонніх осіб, стихійних лих та природних катастроф. Програми КАСКО відрізняються переліком страхових ризиків та умовами страхування.

«Зелена карта» є полісом міжнародного зразка, який теж захищає громадянську відповідальність автовласників. За наявності цієї страховки відшкодовується збиток стороні, яка постраждала внаслідок ДТП. Цей принцип працює аналогічно до українського ОСАЦВ і дозволяє уникнути штрафів та значних фінансових витрат у разі аварії за кордоном.

Туристичне страхування. Цей поліс купується перед подорожжю за кордон та забезпечує медичну підтримку у разі несподіваних ситуацій завдяки співпраці страхової компанії з медустановами у більшості країн світу.

Поліс ДМС (добровільне медичне страхування). У сучасних умовах у містах України це один із найактуальніших видів страхового захисту. Зараз особливо популярними є програми для корпоративних клієнтів, які захищають співробітників від негативних наслідків різних хвороб. До таких пакетів входить відшкодування витрат на амбулаторне лікування, госпіталізацію та вартість ліків.

Заплативши невелику суму за страховий поліс, клієнт СК VUSO може бути впевнений, що у разі несподіваних подій його фінансові проблеми будуть вирішені.

У чому переваги компанії «ВУСО»

Порівнюючи пропозиції різних страхових компаній у Хмельницькому, людина може переконатися, що СК VUSO вигідно відрізняється завдяки тому, що гарантує:

високий рівень сервісу та комунікації з клієнтами;

оптимальні умови страхування та вигідне співвідношення ціни та якості послуг;

простоту оформлення договору та прозорість виплат.

Ви можете звернутися до наших регіональних представництв та агенцій у Хмельницькому за вказаними телефонами та адресами. Вони позначені на нашій карті.

29013, вул. Кам'янецька, 63, тел. 067544 50 58;

29013, вул. Соборна, буд. 57, оф. 111, тел. (097) 974-95-23

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣