Страхування у Черкасах – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Представництво у Черкасах
вул. Вишневецького Байди, 37
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067)-434-34-37

Страхування у Черкасах

Страхування стає все більш поширеним серед мешканців Черкас та інших регіонів України. Люди стали відповідальніше ставитися до можливих ризиків і не покладатися лише на випадок, сподіваючись, що нічого поганого не станеться. У СК VUSO пропонується безліч варіантів страхових полісів, включаючи як обов'язкові (наприклад, автовласників), так і добровільні. Договори можна оформити в одному з регіональних офісів чи онлайн на сайті компанії.

Найбільш популярні види страхування у Черкасах

За кількістю продажів в Україні лідирує обов'язкове страхування цивільної відповідальності (ОСЦПВ), необхідне всім власникам автомобілів в нашій країні. Сьогодні популярністю користується також добровільне страхування цивільної відповідальності (ДГО), яке розширює можливості ОСЦПВ та може покрити витрати, якщо застрахований є винуватцем ДТП. Зростає кількість автовласників, які вирішили захистити свою машину та купили поліс КАСКО. Такий договір забезпечує захист від угону, стихійних лих, ДТП та інших ризиків. А для подорожей за кордон автомобілем знадобиться «Зелена карта» — аналог українського ОСАЦВ.

Послуга страхування нерухомості включає захист від наслідків пожеж, стихійних лих, крадіжок і затоплення. Крім того, можна застрахувати свою відповідальність перед сусідами на випадок заподіяння шкоди їхньому майну.

Також люди намагаються обрати медичну страховку. Увага до свого здоров'я пояснюється збільшенням ризиків, пов'язаних із екологічною ситуацією, високим темпом життя, стресами. Державна медицина не завжди може допомогти, а у разі серйозних захворювань людина іноді залишається віч-на-віч з фінансовими труднощами. Поліс добровільного медичного страхування дає можливість забезпечити фінансовий захист у таких ситуаціях.

Чимало українців виїжджають за кордон, і тоді їм варто подбати про страховий захист свого здоров'я за кордоном. Туристична страховка покриває витрати на лікарську допомогу та стаціонарне лікування у разі потреби в інших країнах.

Чому варто віддати перевагу СК «ВУСО» у Черкасах

Усі види страхування дозволяють українцям забезпечити себе фінансовим захистом у разі настання непередбачених подій. Купівля полісів у нашій компанії надає низку переваг, серед яких:

  • можливість укладання договорів онлайн чи в одному з наших представництв;
  • прозорі умови договору без прихованих платежів;
  • гарантії своєчасної виплати компенсації.

Команда професіоналів, що працює в СК VUSO, дотримується високих стандартів обслуговування клієнтів, що відрізняє нас від інших страхових компаній. З нами можна вирішити всі питання максимально оперативно та почуватися захищеними.

Для вашої зручності ми надаємо цілодобовий доступ до гарячої лінії, де ви можете отримати необхідну інформацію в потрібний час.

Звертайтесь до нашого представництва у Черкасах, скориставшись вказаними адресами та контактними номерами телефонів. Ви також можете знайти маршрут містом до нас, використовуючи карту на офіційній сторінці.

вул. Вишневецького Байди, 37, тел. (067)-434-34-37

Для цієї сторінки переклад на Вашій мові відсутній


Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣