Страхування у Білій Церкві – Страхова компанія «ВУСО»

Представництва та центри агентських продажів

Центр агентських продажів у Білій Церкві
м. Біла Церква, б-р Олександрійський, 125
Пн-Пт 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-14:00
(067)-290-77-61

Страхування у Білій Церкві

Наразі страхування, яке пропонує наша компанія, є гарантованим захистом від фінансових збитків, спричинених непередбаченими обставинами. Підтримка надійного страховика допоможе пом'якшити наслідки аварій, нещасних випадків, хвороб та серйозних проблем (наприклад, пошкодження житла через затоплення чи пожежу). Єдина умова — подбати про такий захист варто заздалегідь та оформити страховий поліс у СК VUSO у Білій Церкві.

Коротко про види страхових договорів, які можна оформити у Білій Церкві

Страхова компанія «ВУСО» має представництва у різних регіонах України, у тому числі у Київській області. Ми здійснюємо страхову підтримку населення на підставі понад 40 ліцензій. Серед страховок, доступних для оформлення онлайн або в офісах Білої Церкви, найпопулярнішими є такі:

Обов'язкове страхування відповідальності водія (ОСЦПВ). У разі аварії, де винуватцем визнається власник страховки, витрати на відновлення чужого автомобіля та оплату медичних послуг постраждалих перебирає СК VUSO. Але витрати на ремонт власного авто водій має покрити самостійно.

КАСКО. Функціонує за іншим принципом. Таке страхування компенсує практично будь-який вид збитків, завданих транспортному засобу (конкретні умови визначені у договорі). Ціна полісу залежить від безлічі факторів: року випуску та об'єму двигуна автомобіля, його вартості, водійського стажу.

"Зелена карта". Поліс є обов'язковим для всіх автотранспортних засобів, що залишають територію України. За наявності такого договору страхова компанія надає підтримку та допомагає у процедурах компенсації постраждалим особам при ДТП за кордоном.

Страховий захист нерухомості та майна. Він дозволяє компенсувати витрати на відновлення житла після пожежі, крадіжки, затоплення та інших подібних випадків. Ви можете застрахувати предмети інтер'єру, дорогу побутову техніку, антикваріат, оздоблення квартири чи будинку, а також комунікації та багато іншого.

Туристичне страхування. Воно обов'язкове при подорожах за кордон і забезпечує оплату невідкладної медичної допомоги, купівлю необхідних ліків, транспортування до найближчої лікарні та зв'язок із рідними. Ця страховка стає надійною підтримкою, коли потрібна термінова операція або невідкладне повернення на батьківщину.

Добровільне медичне страхування. Раптові хвороби можуть серйозно поставити під загрозу сімейний бюджет. Щоб запобігти цьому, рекомендується заздалегідь застрахувати своє здоров'я. У нашій компанії розроблені різні програми, що охоплюють усі вікові групи, різні види хвороб та різноманітні ризики.

Наявність страховки дає можливість звести до мінімуму збитки, зумовлені тими чи іншими подіями.

Переваги страхування у СК VUSO у Білій Церкві

Наша компанія відрізняється стабільністю у фінансовому плані та високим рівнем обслуговування. Гарантовані переваги:

можливість оформлення страхових договорів як онлайн, і в офісах компанії;

зручна система подання документів для врегулювання страхових випадків;

своєчасні виплати відповідно до чітко встановлених строків;

робота гарячої лінії у режимі 24/7.

Ви можете звернутися до нашого агентства у місті Біла Церква, використовуючи вказану адресу та контактний номер телефону. Маршрут доступний на карті.

б-р Олександрійський, 125, тел. (067)-290-77-61

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣