0 800 503 773

loading

Чому автовласники обирають карту техдопомоги Vuso Assistance PLUS?

13.07.2016

 

 

Неприємності трапляютья - доведено українськими дорогами. Жарт? А ось і ні! Наше бездоріжжя - реальність і страшний сон автомобіліста. Простіше за все влетіти в яму, пошкодити ходову або пробити колесо. І що далі? Не втрачати ж час, голосуючи проїжджаючим повз попуткам.


Ми хочемо, щоб з вами в дорозі нічого не траплялося. Проте фізично не взмозі вберегти кожного клієнта від проколених коліс, розрядженого акумулятора та інших неприємностей. Але ми точно можемо надати вам цілодобову оперативну допомогу в дорозі, де б ви не опинилися. Карта техдопомоги Vuso Assistance PLUS - це сервіс для автомобілістів 24/7, який надає полний комплекс послуг з усунення непередбачених ситуацій в дорозі, економить ваш час, гроші і нерви.


Які послуги оказує Vuso Assistance PLUS?

 1. Заміна колеса

 2. Підзарядка акумулятора

 3. Аварійне відкриття дверей

 4. Відігрівання дверних замків

 5. Підвезення палива

 6. Буксирування з проїжджої частини

 7. Послуги евакуатора в разі ДТП і несправності

 8. Виклик поліції, служби порятунку, аварійного комісара, карети швидкої допомоги

 9. Консультація юриста

 10. Інформаційні послуги 24/7

 

Був випадок, коли клієнтка Vuso Assistance PLUS не впоралася з керуванням у дощову погоду за містом. Автівку занесло на узбіччя і пробило переднє колесо. Завдяки сервісу техдопомоги проблема була вирішена протягом 30 хвилин: фахівці технічного асістансу під’їхали на місце виклику й оперативно замінили пробите колесо.

 

Схожі неприємності в дорозі можуть трапитися в будь-який момент:

 • розрядився акумулятор - машина не заводиться

 • закінчилося паливо, а до найближчої АЗС багато кілометрів пішки

 • двері заблоковані, неможливо потрапити в салон

 • аварія в дорозі - потрібно терміново викликати поліцію, проконсультуватися з юристом, викликати евакуатор, знайти найближче СТО.

 

Проблем в дорозі може бути багато, але рішення лише одне - карте технічної допомоги Vuso Assistance PLUS.

 

Ми дбаємо про своїх клієнтів і бажаємо, щоб ви відчули всі переваги нашого сервісу. Тому до 20 вересня2016 року при замовленні “Автоцивілки” з розширеними лімітами виплат ви гарантовано отримуєте карту технічної допомоги в дорозі Vuso Assistance PLUS в подарунок! Поспішайте, кількість акційних карт обмежена!

 

 

 

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування