0 800 503 773

loading

Автоцивілка в Україні

19.11.2013

Кожен власник автомобіля в Україні згідно з українським законодавством повинен мати автоцивілку (ОСАГО). Купити автоцивілку водій може в страховій компанії, яка запропонує йому кращі умови, але у страхової компанії повинна бути ліцензія Національної комісії України на страхову діяльність, яка здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, в тому числі і страхування.

Автоцивілка в Україні представляє собою обов'язкове страхування відповідальності громадян у яких є у володінні транспортні засоби, поліс автоцивілки (ОСАГО) передбачає відшкодування потерпілим (третім особам) шкоди, яка завдана їхньому життю, здоров'ю або майну в результаті ДТП, яке сталося з вини власника поліса ОСАГО, за рахунок страхової компанії.

СК «ВУСО» надає можливість всім бажаючим купити автоцивілку (ОСАГО) онлайн, не виходячи з дому, всього за 5-­10 хвилин на сайті vuso.ua. За допомогою інтернету Ви можете купити автоцивілку (ОСАГО) значно дешевше ­ на 20%, тому що страховій компанії не потрібно нікому платити комісійну винагороду, вартість автоцивілки на легковий автомобіль з об'ємом двигуна до 1,6 л (найбільш поширений обсяг двигуна) від 243 гривень! Кожен бажаючий може скористатися калькулятором автоцивілки, ціна автоцивілки буде відома йому всього за пару хвилин і залишиться тільки замовити ОСАГО (відправити заповнену заявку).

За допомогою сервісу онлайн-­страхування клієнт може купити автоцивілку в Києві, Донецьку, Харкові, Дніпропетровську, Львові, а також в будь-­якому невеликому населеному пункті. Незалежно від географічного розташування СК «ВУСО» для зручності і комфорту своїх клієнтів робить безкоштовну доставку автоцивілки (ОСАГО)

Дізнатись про вартість договору страхування