0 800 503 773

loading

ВУСО підтримує талановиту молодь

26.03.2013
  На початку березня 2013 року на базі Національного університету державної податкової служби України пройшла VI Всеукраїнська студентська Олімпіада з дисципліни «Страхування», партнером якої другий рік поспіль виступає Страхова Компанія «ВУСО».
  Щорічна Олімпіада проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Експертної ради по страхуванню при Комітеті ВРУ з питань фінансів і банківської діяльності, Нацкомфінпослуг, Ліги страхових організацій України, журналу «Insurance TOP», Опольського університету (Польща), Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської (Польща), Університету Анже (Франція), Російського університету дружби народів (РФ) і Білоруського державного економічного університету (Білорусь).
  За вагомий внесок у формування страхової культури, сприяння розвитку обдарованої і талановитої молоді й партнерську підтримку в організації та проведенні Олімпіади, Страхова Компанія «ВУСО» отримала подяку від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
 
 

Дізнатись про вартість договору страхування