0 800 503 773

loading

Страхова компанія « ВУСО» - Автостраховик 2013 !

14.10.2013
  9 жовтня в конференц - залі готелю « Royal Congress Hotel » відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Третього Всеукраїнського конкурсу «Лідер у сфері автокредитування , автострахування та супутніх послуг - 2013» . Організаторами конкурсу виступили видавництво « КБС - «Издат» і міжнародний спеціалізований журнал «Банкір» за підтримки Ліги страхових організацій.
  У номінації «Автостраховик 2013 року» другий рік поспіль перемогла страхова компанія «ВУСО». За перемогу боролися українські страхові компанії, що отримали ліцензію на страхову діяльність від Національної комісії України, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг.
  СК « ВУСО» - страхова компанія, яка спеціалізується на автострахуванні, вона має широку продуктову лінійку страхових продуктів для автомобілістів, гнучку тарифну політику, широку регіональну мережу, яка охоплює всі регіони України - всі ці критерії дозволяють компанії зайняти гідне місце на ринку страхування.
  Хочеться підкреслити, що до всього іншого компанія активно розвиває напрямок онлайн - страхування (інтернет- страхування) - вже більше 2 років всі автомобілісти мають можливість застрахувати свій автомобіль на сайті vuso.ua, не виходячи з дому , і тільки за останній рік цим сервісом скористалися більше 15 000 автомобілістів.
  «Автостраховик року 2013» - це почесна нагорода для СК «ВУСО», і вона є додатковим стимулом для ще більшого вдосконалення рівня наших послуг і якості обслуговування клієнтів, тому що головне для страхової компанії - це довіра й повага з боку клієнтів і партнерів!
 
 

Дізнатись про вартість договору страхування