0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» побувала у похідних умовах

30.06.2011
   Зазвичай корпоратив асоціюється з гучною музикою, відомими людьми, запрошеними на свято, бокалами шампанського і т.і. Компанія «ВУСО» вирішила уникнути стериотипів: ми віддали перевагу консервам, палаткам, вогнищеві та дружному сміхові. Наш відпочинок в Миколаївській області на Мігейських порогах проходив під слоганом «10 років разом». Нагадаємо, що «День народження» компанії відбудеться у вересні.
 

    Справедливо вирішивши, що 10 років – це невинний дитячий вік, коли діти мають відпочивати в літніх таборах, організатори заходу розділили наших ділових співробітників на загони та примусили на 3 дні забути про свою діловитість та різницю у посадах. Співробітники «ВУСО» довели, що боротьба буває веселою та дружньою, і нагороди – зовсім не головна її мета.

 

    Один з найемоціональніших моментів – катання на рафтах. Одягнувши захисні шоломи, що зробили всіх смішними та молодшими років на 20-25, компанія «ВУСО» здійснила своє корпоративне плавання по Південному Бугові.

 

Як доволі часто буває, щось – ну хоч що-небудь –  має піти не так. І природа допомогла не порушити цей всесвітній закон, подарувавши нам хорошу рясну зливу. Але не дарма в резюме у співробітників «ВУСО» зазначено слова «стійкість до стресу» - погода не змогла зіпсувати хорошого настрою, а може навіть і ще більше згуртувала колектив компанії.

     А потім – зворотня дорога, автобус, і знову  гітара... Було весело, смачно, цікаво, але найголовніше – ми стали ближче. Отже, тепер ми з новими силами повертаємось до роботи, щоб оберігати ваш спокій!
 

Дізнатись про вартість договору страхування