0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» - 13 років на ринку страхування України!

24.09.2014
  24 вересня страхова компанія «ВУСО» святкує свій тринадцятий день народження. За роки успішної роботи компанія «ВУСО» показала високі темпи зростання і стабільно утримує позиції в десятці найбільших страхових компаній України.
  Щорічно страхова компанія «ВУСО» покращує сервіс для своїх клієнтів і піклується про підвищення їх лояльності завдяки новим акціям, спеціальним умовам і новим страховим продуктам.
  І цей рік не став винятком. На честь дня народження, у страховій компанії «ВУСО» стартувала спеціальна програма лояльності для клієнтів компанії «Клуб Друзів».
  Кожен новий рік для компанії - це чергова сходинка на шляху до успіху, зміцнення існуючих позицій, вдосконалення вже успішних бізнес-процесів і сервісів.
  Завдяки професіоналізму співробітників, реалізації амбітних планів і підвищенню активності клієнтів, компанія щодня набуває розташування широких прошарків населення.
  Страхова компанія «ВУСО» щиро дякує всім клієнтам та партнерам, які довіряють нам свій страховий захист, і сподівається на продовження плідної і взаємовигідної співпраці.

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування