0 800 503 773

loading

З Днем Незалежності, Україно!

24.08.2022

Цьогоріч наш День Незалежності – День незламності. Ось вже рівно пів року український народ відстоює право бути вільним на своїй землі. Ці 6 місяців стали випробуванням, яке не лише вкотре об’єднало нас, а й показало всьому світу міць та сміливість українців. 182 дні ми маємо одну мету на всіх – перемогу України. 

Кожен з нас робить усе, щоб наблизити цей день. 

Тепер нам вже відомо, що справжні супергерої – це прості люди, які носять піксельний камуфляж з прапором України на шевронах, медичні халати і спортивні костюми, в яких зручно волонтерити.

Це чоловіки та жінки, які ризикуючи власним життям,  захищають нас та наші кордони. Це бабусі та дідусі, які збивають консервацією дрони та відбирають в окупантів цілі вантажівки боєприпасів!

Це представники бізнесу, які попри все продовжують працювати для покращення української економіки та допомоги нашим військовим.Це дітки, які попри свій ще зовсім юний вік заробляють гроші і без жодних роздумів віддають їх на потреби ЗСУ.  І це все заради того, аби ми могли й мріяти, будувати, перемагати… і жити в незалежній Україні.

СК VUSO дякує всім, завдяки кому ми сьогодні вкотре можемо сказати: “З Днем Незалежності, Україно!”.

 

Дізнатись про вартість договору страхування