0 800 503 773

loading

Переможці акції « WoW осінь» від СК ВУСО визначені!

09.12.2013
  З 1 жовтня по 30 листопада 2013 страхова компанія « ВУСО » для всіх клієнтів інтернет -магазину vuso.ua проводила акцію «WoW Осінь! Купуй страховку онлайн та отримай сучасні гаджети Apple від СК «ВУСО»!
  Для участі в акції достатньо було розрахувати вартість і замовити онлайн страховий поліс на vuso.ua , це могла бути автоцивілка , КАСКО , зелена карта , туристична страховка , страхування майна або страхування від нещасного випадку.
  СК « ВУСО » рада повідомити , що в акції взяли участь більше 250 осіб з усіх регіонів України , серед яких і були розіграні гаджети Apple!
  В результаті сліпого жеребкування , проведеної за допомогою сервісу випадкових чисел, були визначені імена 5 щасливчиків , якими стали:

Подарунки: Переможець
iPod nano Завора Дмитро Володимирович
iPod touch Арламова Олександра Євгенівна
iPhone 5 Серафимов Валерій Миколайович
iPad mini Олина Ольга Ігорівна
iPad Air Долженко Андрій Вікторович

  Співробітники СК « ВУСО » найближчим часом зв'яжуться з Вами і повідомлять , де Ви зможете забрати свої призи. Для отримання подарунка переможець повинен мати при собі ксерокопію паспорта та ІПН.
  Страхова компанія « ВУСО » щиро вітає переможців з перемогою та бажає , щоб сучасні технології зробили ваше життя легше і приємніше!

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування