0 800 503 773

loading

Міняти розкладку більше не потрібно - Вусо.укр !

22.11.2013
З 4 листопада 2013 року українські компанії отримали можливість реєструвати для сайтів кириличні доменні імена, співзвучні з їх вже існуючими латинськими аналогами, що стало важливою подією в житті української інтернет-спільноти. Українці тепер зможуть шукати цікаву для них інформацію в інтернеті рідною мовою, а клієнти «ВУСО» - свою страхову компанію.
  Отримання кириличного доменного імені для сервісу онлайн- страхування СК «ВУСО» - ще один крок підвищення лояльності клієнтів інтернет-магазину vuso.ua. Щоб замовити страховку онлайн, треба лише ввести на ріднiй мовi «вусо.укр», і Ви автоматично перейдете на сторінку сервісу онлайн-страхування vuso.ua, де просто і швидко зможете розрахувати і замовити поліс автоцивілки (ОСЦПВ), КАСКО або інший зацікавивший Вас вид страхування!
  "Успіху в найближчому десятилітті доб'ються лише ті компанії, які зуміють реорганізувати свою роботу за допомогою електронного інструментарію. Тільки це дозволить їм швидко приймати правильні рішення, робити ефективні дії і підтримувати тісні плідні зв'язки зі своїми клієнтами". Білл Гейтс.
 
 

Дізнатись про вартість договору страхування