0 800 503 773

loading

17 липня Страхова компанія VUSO взяла участь в конференції «Employee Insurance 2019.

19.07.2019

 Страховий ринок: цифри і тренди», організованої компанією ТВТ-Страховий Брокер

У дискусіях і виступі взяли участь -Голова правління компанії Андрій Артюхов та начальник відділу добровільного медичного страхування -Бачинская Ольга.

Учасниками стали керівники HR-департаментів підприємств.

Спікери та організатори конференції надали інформацію про підсумки роботи страхового ринку і сучасних технологіях роботи компанії -брокера в організації медичного страхування співробітників підприємств.

Андрій Артюхов, Голова Правління СК «ВУСО» продемонстрував учасникам основні інноваційні інструменти комунікації застрахованих осіб і медичного асистансу при настанні страхового випадку. Прикладом такої комунікації був обраний один з каналів-ChatBot СК «VUSO» .У режимі live із залученням учасників конференції було здійснено зв'язок з лікарем -коордінатором, проведено опитування за симптомами і надана можливість звернення до конкретного лікаря для подальшого лікування і консультацій.

Про доцільність запровадження добровільного медичного страхування співробітників і позитивний досвід роботи з брокером «ТВТ-Страховий Брокер» говорила Наталія Мармута, HR Manager Philips Ukraine.

Зустріч вийшла цікавою, доброзичливою і продуктивною.

Дізнатись про вартість договору страхування