VUSO та Unex Bank оголосили про старт співробітництва > СК«ВУСО»

VUSO та Unex Bank оголосили про старт співробітництва > СК«ВУСО»

VUSO розширює коло партнерів. Відтепер страхова компанія співпрацюватиме з Unex Bank — банком нового покоління, який протягом багатьох років надає широкий спектр фінансових послуг для представників корпоративного бізнесу, підприємців та \приватних клієнтів.

Після успішного проходження акредитації в Unex Bank страхова компанія VUSO отримала змогу страхувати заставне майно позичальників фінустанови. 

Також з’явилась можливість оформити певні види страхування в будь-якому відділені банку-партнері. Відтепер в Unex Bank ви можете отримати:

  • ОСЦПВ (автоцивілка) – обов’язковий вид страхування автоцивільної відповідальності;
  • Добровільну автоцивілку – послугу розширення страхового поліса ОСЦПВ, яка дозволяє значно збільшити розмір виплати;
  • Туристичне страхування для тих, хто планує відпочивати за кордоном;
  • Страхування від COVID-19.

Unex Bank працює на фінансовому ринку України з 1993 року. На початку своєї діяльності зосереджувався на обслуговування корпоративних клієнтів. З 2011 року фінустанова почала активно працювати з роздрібними клієнтами та розвивати мережу відділень. В квітні 2021 року банк змінив власників — фінустанову придбали найбільша інвестиційна компанія України Dragon Capital та екс-голова Альфа Банку Україна чех Іван Світек. Наразі банк представлений офісами у 11 регіонах країни.

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣