СК «ВУСО»: крок назустріч спортивній молоді! > СК«ВУСО»

СК «ВУСО»: крок назустріч спортивній молоді! > СК«ВУСО»

В рамках соціальної підтримки спортивної молоді, страхова компанія «ВУСО» підтримала команду «Бастіон», яка бере участь у Вищій лізі з міні-футболу першості міста Донецька. Хлопці встигли зіграти двічі в чемпіонаті, і, якщо в першій грі вони з суперником задовольнились нічиєю, то вже у другій здобули перемогу з рахунком 4:1 і тепер з чотирма очками займають 5-й рядок в турнірній таблиці. Хочеться зазначити, що на футболках у хлопців відтепер красується адреса сайту СК «ВУСО», на якому вже запущено новий онлайн-сервіс, що дозволяє оформити договір страхування КАСКО, ОСАГО, добровільної автоцивілки, страхування майна, страхування від нещасного випадку, медичного та туристичного страхування через Інтернет, не виходячи з будинку або офісу. Основними перевагами оформлення договору страхування онлайн є економія часу і грошей. Наприклад, оформити поліс ОСАГО можна дешевше на 20%, а КАСКО - на цілих 30%.
    Хлопці, на футболках яких вказано адресу сайту СК «ВУСО», самі змогли відчути переваги: власники автомобілів оформили поліс ОСАГО на www.vuso.ua. Їм сподобався сервіс і вони прийшли в компанію з пропозицією партнерства. Враховуючи те, що спорт всіляко підтримується керівництвом компанії, було прийнято рішення посприяти і цій молодій та обдарованій команді. Нагадаємо, що зовсім нещодавно страхова компанія виступила партнером ралійного екіпажу «Денис Сидоров-Олександр Бондарєв», який успішно виступає на трасах України.
   За словами керівництва компанії, мова зовсім не йде про який-небудь піар або саморекламу. Компанія допомагає спортсменам абсолютно безкорисливо. Та найприємнішою подякою від футболістів будуть їх результати на футзальних полях.

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣