Навіщо купувати повне КАСКО? > СК«ВУСО»

Навіщо купувати повне КАСКО? > СК«ВУСО»

“Навіщо переплачувати за повне КАСКО? Можна ж просто обережно їздити!”, – скажете ви. Ми ж відповімо, що у житті може статися що завгодно, навіть якщо ви найвідповідальніший у світі водій.

Отримати пошкодження автомобіля можна за різних обставин, наприклад: під час стихійного лиха, в результаті ДТП, внаслідок протиправних дій третіх осіб. Отримання незначних дефектів – найкращий із варіантів розвитку подій. Часто власники зазнають фінансових збитків після крадіжки їхнього автомобіля. Саме для таких випадків VUSO пропонує оформити вам одну зі страхових програм КАСКО, яка гарантуватиме вам компенсацію витрат.

У страховій компанії VUSO ви можете придбати пакети КАСКО “Базовий”, “Стандарт” та “Преміум”. Перші два передбачають наявність франшизи: “Базовий” – 3,5% за повне знищення/викрадення та часткові пошкодження, “Стандарт” – 5% та 0,5% відповідно. Програма “Преміум” має нульову франшизу, а це означає, що вам не доведеться самостійно сплачувати частину збитків.

Для всіх пакетів розмір страхової суми складає 350 тис. грн. Страховий тариф складає 1,99% – “Базовий”, 4,74% – “Стандарт”, 8,52% – “Преміум”. 

Базова страховка покриває повне знищення/викрадення та ДТП з 2+ учасниками. Програма “Стандарт” додатково передбачає покриття часткових ушкоджень внаслідок ДТП, стихії, падіння предметів, вибухів, пожежі та дій третіх осіб та опції пакету “Базовий”. “Преміум” повністю покриває ваші витрати за вищезгаданими опціями та нещасні випадки при ДТП, пошкодження коліс та моральну шкоду.

Разом зі страховкою ви отримуєте технічний асистанс (Standart PLUS – “Базовий” та “Стандарт”; “Premium” – “Преміум”).

Після оформлення страхового договору ви можете розраховувати на цілодобову підтримку, отримання виплат без довідок із поліції та повний супровід при страховому випадку. 

Стався страховий випадок? Одразу звертайтеся до VUSO та отримуйте виплату протягом семи днів! VUSO – надійний помічник відповідальних водіїв.

Цей вебсайт використовує cookies.
Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Правилами щодо файлів cookie.

Приймаю

Підпишіться на розсилку та отримуйте спеціальні пропозиції!📣