0 800 503 773

loading

Страхування життя від нещасного випадку

Страховка на щастя

Компенсуємо витрати, пов’язані з тимчасовою втратою працездатності та травмами.

Договір страхування від нещасного випадку передбачає виплату:

 • у випадку травми;
 • при тимчасовій втраті працездатності;
 • інвалідності (I, II и III групи);
 • у випадку смерті.

Розрахувати вартість страховки

Страхування на всі випадки

Страхування від нещасного випадку має добровільний характер, завдяки чому ви можете попіклуватися про себе, свою родину та близьких. І хоча таким чином ви не зможете вберегти від неприємностей або загибелі дорогу вам людину, однак страхування надасть необхідну фінансову підтримку, яка буде доречна в тяжкий час.

Страхова компанія ВУСО надає послуги зі страхування громадян від нещасних випадків за: 

 •  тимчасової втрати доброго самопочуття або працездатності, що не носить сталого характеру через нещасний випадок;
 • постійної втрати людиною працеспроможності внаслідок нещасного випадку;
 • смерті у результаті нещасного випадку. 

Добровільне страхування від нещасних випадків можна оформити самостійно, коли застрахована особа також виступає і страхувальником, і вигодонабувачем або скориставшись допомогою довіреної особи (якщо застрахована особа неповнолітня на момент укладання страхового договору).

Різновиди цього виду страхування: 

 • Індивідуальне - застрахована особа є і страхувальником;
 • Страхування неповнолітніх дітей, що здійснюється батьками або вповноваженими особами; 
 • Страхування працівників на виробництві, що є обов'язковим видом та проводиться за рахунок підприємства.

Що є страховим випадком?

Це подія, що сталася раптово, непередбачувано та призвела до тимчасової чи постійної втрати доброго стану здоров'я людини не з волі постраждалого під час дії страхового договору. До страхових випадків належить втручання третіх осіб, що вчинили протиправні дії стосовно застрахованої особи, які призвели до погіршення стану здоров'я, нормальної роботи організму та всіх його систем, а також стали причиною смерті.

Це також ураження дихальних шляхів у випадку утоплення, вдихання отруйних газів, теплового і сонячного ударів, опіки й обмороження. Але існують правила, що передбачають винятки зі страхування. До них належать ускладнення стану здоров’я у результаті захворювань, набутих ще до підписання договору страхування, навмисні дії застрахованої особи, спрямовані на погіршення стану свого здоров'я. 

Як нараховується компенсація? 

Страховик, у даному разі СК ВУСО, укладає договір зі страхування від нещасного випадку зі страхувальником, і визначає розмір грошового відшкодування. У випадку настання страхової події страхову виплату отримує або страхувальник, або її вигодонабувач, вказаний у договорі. У разі смерті вигодонабувача грошову компенсацію отримують спадкоємці. При смерті застрахованої особи компенсація виплачується вигодонабувачу повністю – 100%. Якщо ж застрахована особа отримала ушкодження або травму, або порушення функцій організму страхове відшкодування надається частково, виходячи зі ступеня травмування самої застрахованої особи. Коли застрахована особа отримала групу з інвалідності у результаті нещасного випадку, надходження відшкодування проводиться таким чином: 

 •  І група – надається 100% компенсація;
 •  ІІ група – 75%;
 • ІІІ група – 50%. 

Програми надання страхових послуг від СК ВУСО

Страхування від нещасних випадків – це захистит найціннішого – життя, а також здоров'я. ВУС розробила декілька програм для страхування: "Стандарт", "Спорт", страхування водіїв від нещасних випадків:

 • Програма "Стандарт" представляє собою традиційний вид страхування, що передбачає повний пакет страхових подій. Обираючи страхування від НВ, ви отримуєте фінансовий захист, який покриє витрати на повне лікування або стане компенсацією при смерті.
 • Програма"Спорт" передбачає, що застрахована особа – професійний спортсмен олімпійської збірної, міської чи районної команди, учень спортивного навчального закладу або школи з ухилом на вивчення фізичної культури.
 • Водії також можуть обрати спеціально розроблену програму страхування від нещасних випадків на транспорті. Якщо нещасний випадок стався на дорозі під час керування автомобілем, застрахованій особі (вигодонабувачу) буде надана фінансова підтримка під час лікування чи грошова компенсація близьким у разі смерті.

Крім того, ви самі можете обрати спосіб страхування, який буде зручним саме для вас і відповідатиме всім вимогам. Професійні співробітники страхової компанії ВУС нададуть усю потрібну інформацію.

Оформити запит на оформлення договору можна через сайт vuso.ua. Для цього на головній сторінці скористайтесь розділом "Страхування від нещасних випадків" і заповніть форму. Вкажіть термін дії послуги, розмір страхування, професію застрахованої особи і натисніть "Обчислити". Потім введіть власні дані та натисніть "Продовжити". Далі вкажіть спосіб оплати і місце доставки. Натисніть "Замовити". Все готово. Запит відправлений для опрацювання до оператора сайту. Чекайте на відповідь.

Кожен з нас бажає бачити близьку людину здоровою і неушкодженою. Страхуванням від нещасного випадку ви захистите близьких і надасте впевненості у кожному дні. 

Переваги:

• щоденні виплати при втраті працездатності;
• покриття медичних витрат при настанні нещасного випадку;
• легкість в оформленні страховки. 5 хвилин і Ви застраховані.

2 причини оформити страховку від нещасного випадку:

• якщо під час занять спортом з Вами чи Вашими близькими щось трапиться - ми компенсуємо витрати на лікування;
• якщо після нещасного випадку Ви тимчасово не зможете працювати - Ви будете отримувати щоденні виплати.

Назвіться, будь-ласка

Робимо сервіс краще кожного дня

разом з нашими клієнтами